Тиждень іноземних мов

Дата: 25 квітня 2019 о 10:56, Оновлено 23 лютого 2021 о 22:13

19 квітня 2019 року відбулося  урочисте нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови «Грінвіч».

В цьому році приймали участь 70 учасників. Золоті сертифікати отримали  24 учня,

срібні-16  та бронзові-2.Всі інші отримали сертифікати учасника та пам'ятні призи.

16 квітня учні 8-А класу стали учасниками пізнавально-розважальної вікторини з англійської мови “Welcome to Ukraine”, де змагалися дві команди: “Green” та “Blue”.

Під час заходу в ігровій формі школярі  мали чудову можливість продемонструвати свої знання з літератури, історії, географії своєї держави. Учні переглядали відео, відгадували видатних постатей, зображених на Вітчизняних грошових одиницях, подорожували найпривабливішими місцями країни та столиці.

Учні також згадали найважливіші національні свята та дізналися дещо нове щодо Параолімпійських ігор.

За перебігом вікторини спостерігали члени журі: представники 10-Б класу: Гончаренко А., Гнатенко В., Гребенюк Д. та Волошина А. на чолі з заступником директора Максютенко Л.М. У чесній боротьбі перемогу здобула команда “Green”. Обидві команди було нагороджено дипломами.

Захід підготувала і провела вчитель англійської мови Тюніна Ю.М.

В 7-Б класі вчителем Афанасьєвою Л.А. було проведено урок-гру під назвою “What do you know about Hobbit?”. Дві команди презентували казкового персонажа, описуючи його зовнішність, характер, будинок та повсякденні справи. Конкурсними завданнями було складання речень на швидкість, знаходження слів за темами, читання скоромовок, виготовлення реклами продажу одягу з супроводжуючими малюнками.

17 квітня учні 1-6 класів разом з гідами-перекладачами здійснили пізнавальну екскурсію “Admirable Trip to Ukraine, English and French-speaking Countries”.

Цього дня школярі завітали до Великої Британії, Канади, Франції, Індії, США, Австралії, Швейцарії та України. Подорожуючи від станції до станції дітлахи знайомилися з загальними відомостями та  різноманітними цікавинками  щодо історії, культури, державних символів та традицій запропонованих країн.

Виховний захід підготували вчителі англійської мови  Медведєва Л.В., Середа О.М., Вінюкова О.В., Тюніна Ю.М.,  Афанасьєва Л.А.,  Невечеря С.О. та Соломенний О.О. та французької мови Гончаренко Е.Ю., Масленнікова О.В., а провели представники 7-10 класів.

Голова методоб’єднання  вчителів іноземної мови Ю.М. Тюніна

У межах неділі іноземних мов, вчителі : Медведєва Л.В. та Невечеря С.О. з учнями 6-А класу підготували та показали музично-поетичну композицію “We are 6-th formers” та урок-репортаж “Unfamiliar U.K”  (Ancient history of Britain). Цей урок відбувався у кабінеті іноземних мов, який був підготовлений для цієї події заздалегідь.

Учні 6-А співали багато улюблених англомовних пісень, виконували різноманітні веселі англійські вірші в стилях “Rap” та  “Chant”. Усі учні були активними та зануреними у процес. У яскравій формі учні розповіли про свої улюблені заняття, інтереси, людські цінності.

В цілому, всі присутні були задоволені тим, що вони побачили і почули.

Після цього усі присутні зробили незбутню подорож у минуле Британії, за допомогою відео, схем, карт та малюнків. Учні провели репортаж на знання певних фактів з історії Англії, багато з яких були цікавими та пізнавальними. На останок, діти разом з вчителями обговорювали тематичний мультфільм “Boudicca”, за яким діти виконували низку завдань. Загалом, діти були у захваті від творчого процесу та колективної роботи.

18  квітня  у 5- А класі пройшов  позакласний захід за  темою « CLOTHES  and   WEATHER», під час якого учні  активізували  лексичний матеріал  на рівні фраз і висловлювань з теми «Одяг та Погода». Виконували різноманітні інтерактивні завдання у групах та парах, підготували творчі проекти з теми “My favourite T-shirt”, співали пісні та розгадували цікаві  логічні загадки.

Захід підготувала і провела Середа О.М., вчитель англійської мови

18.04.2019 року вчителем англійської мови Вінюковою О.В. було проведено брейн-ринг ‘The Smartest’ ( «Найрозумніший») для учнів 8-Б класу.

Метою даного заходу було поглибити знання учнів з англійської мови з теми «Великобританія»; розвинути логічне мислення, пам’ять, увагу, творчі здібності, ерудицію учнів; виховувати інтерес та повагу до культури англомовного світу, а також прагнення працювати злагоджено та дружно в команді.

Мета проведеного заходу була досягнута, адже учні закріпили свої знання з англійської мови, спробували свої сили у різноманітних конкурсах та працювали дружно в командах. Всі переможці та активні учасники були нагороджені добрими словами вчителів, які були присутні на цьому заході, та оцінками.

Nature is awakening from its deep winter sleep and spring is marching on the Earth bringing us joy, gladness, smiles, good mood and hopes for the best

А наш тиждень іноземних мов добіг свого логічного кінця. І вже стало шкільною традицією завершувати його фестивалем “These Amazing English and French Melodies”.
Чарівні ведучі (старшокласники з 10-Б Бахмет Д. та Гнатенко В., Гончаренко А. та Гребенюк Д.) разом із учасниками заходу, учнями 6-11 класів, запропонували всім присутнім поринути у таємничий світ англійської та французької мов, демонструючи свої танцювальні таланти та вокальні здібності.

Захід підготувала вчитель англійської мови Тюніна Ю.М.