Табір відпочинку з денним перебуванням "Веселкове місто"

Дата: 27 травня 2019 о 11:50, Оновлено 23 червня 2021 о 11:11

2 червня 2021 року  розпочав свою роботу
мовний  табір відпочинку з денним перебуванням
«Веселкове місто»

РУБІЖАНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ ст. №2.

23 червня 2021р.

Сьогодні ми завершуємо роботу у таборі "Веселкове місто" . Цікавий квест звеселив наших вихованців. Після обіду ми танцювали улюблені руханки та співали табірні пісні. Дякуємо всім за активність!

22 червня 2021р.

22 червня в нашому таборі відкрилася справжня школа детективів. Діти пройшли захоплюючий квест, який допоміг тренувати в учнів увагу, кмітливість, здатність до перевтілення та логічне мислення. Переглядали навчальне відео англійською мовою, складали пазли, грали в "Мікрофон". Відвідали музей.

18 червня 2021р.

18 червня ми говорили про козаків, національні та державні символи. Проводили спортивні ігри, відвідували музей та створювали поробки власними руками.

17 червня 2021р.

День домашніх тварин. Чудовий час, щоб пригадати наших улюбленців. Сьогодні пограли у рухливі ігри з англійської мови, відгадували загадки про тварин, співали пісню ,, What does the fox say?". Відвідали музей та грали у спортивні ігри.

16 червня 2021р.

Сьогодні у нас відбувся довгоочікуваний конкурс "У світі казок". Вихованці отримали неймовірні емоції та відчули справжній драйв від участі у конкурсі.

15 червня 2021р.

15 червня - день здоров'я. На годинах англійської - дослідили складники здоров'я, грали в лексичні ігри "Healthy&Unhealthy food" та створювали постери. Також грали в спортивні ігри. Після обіду веселий настрій підтримувала музична вікторина, караоке, танці та робота творчих гуртках.

14 червня 2021р.

Сьогодні 14 червня в нашому "Веселковому місті" день "Ерудитів". Розпочали ми з відвідування музею та бібліотеки. Продовжили на конкурсі "Найрозумніший". День видався цікавим та насиченим пізнавальною інформацією.

11 червня 2021р.

Колір сонечка завітав до наших вихованців у п'ятницю 11 червня. Ми відвідували бібліотеку, виступили на конкурсі "Запальний танець", повторили слова з англійської мови "Фруктовий салат". На гурточку "Фантазія" виготовили квітковий сад. День видався насиченим і жвавим. З нетерпінням будемо чекати понеділка!

10 червня 2021р.

Сьогодні у нашому "Веселковому містечку" День доброти. Білий колір. Зранку гарно розім'ялись на зарядці. Грали в рухливі ігри: "Світлофор", "Чаклуни і селяни", "Тигр, тигр ,пантера". Потім відвідували музей та бібліотеку. Гурток "Позитивчик" розробив "Книгу життя", а гурток "Фантазія" - капелюх індіанця. Наприкінці дня ми пригадали наші табірні пісні і танці. Завдяки нашим вихованцям і працівникам день видався чудовим!

9 червня 2021р.

Середа. 09 черная 2021. Робота в таборі набирає обертів.Червоний колір приніс неймовірні враження та позитивні емоції. Сьогодні ми подорожували стежками неповторної України. Гра-квест закріпила знання вихованців про рідну Батьківщину, про її культурні звичаї, традиції.

8 червня 2021р.

День "Синього кольору". Спортивні розваги зранку, підготовка до конкурсу пісні, заняття з англійської мови-все це робить наше перебування у літньому таборі незабутнім та чарівним!

7 червня 2021р.

Сьогодні до нас постукав у двері "Кольоровий тиждень". Колір дня -зелений, що є символом природи і молодості. На гурточку "Позитивчик" діти пограли з чарівним парашутом. Цей день для вихованців був наповнений пізнанням, учні завітали до міської бібліотеки та міського музею. Після обіду язички ми потренувала на "Конкурсі скоромовок"

3 червня 2021р.

Третього червня відбулося святкове відкриття дитячого табору "Веселкове місто 2021". Діти виступали на сцені, співали радісні пісні, захопливо танцювали під енергійну музику. Кожен загін мав змогу продемонструвати свою візитівку. Табір "Веселкове місто" зібрав найталановитіших та найактивніших діточок.

2 червня 2021 р.

Цей день присвячено спортивним заходам та створенню куточків загону. Діти з радістю відвідували творчі гуртки. День видався насиченим та емоційним.