Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 82 людини

Накази та нормативно-правові документи

Дата: 29 серпня 2018 о 12:55, Оновлено 17 лютого 2022 о 17:03

2021-2022 навчальний рік

РУБІЖАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ

від 24 січня 2022 р.                                   м. Рубіжне                                                            № 30

Про організацію освітнього процесу

за дистанційною формою навчання

            На виконання Закону України «Про захист від інфекційних хвороб», статей  11, 16, 20 Закону України   «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на підставі оцінки епідемічних показників та стану захворюваності в цілому в Рубіжанській міській територіальній громаді, а також у зв’язку зі стрімким зростанням кількості захворювань серед учнів, працівників школи на ГРВІ та  COVID-19, з метою запобігання подальшого росту захворюваності та розмежування учасників освітнього процесу, згідно наказу по школі від 24.01.2022 року № 29 «Про перехід закладу освіти на дистанційну форму навчання» з 25 січня 2022 року освітній процес в Рубіжанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 переведено на дистанційну форму здобуття освіти.

З метою забезпечення виконання освітніх програм, під час здобуття освіти учнями за дистанційною формою навчання, а також чіткої, злагодженої та змістовної взаємодії вчителів з учнями та їх батьками, регулярного відстеження результатів навчання здобувачів  освіти  та  надання  їм  підтримки  в  освітньому  процесі

НАКАЗУЮ

  1. Організувати з 25.02022 року освітній процес у закладі освіти за дистанційною формою навчання з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

2.   Призначити відповідальними особами за організацію та здійснення   в закладі освіти  освітнього  процесу  з  використанням  дистанційних  технологій:

- у 1-4 класах – Ю. Моісєєву, заступника директора школи з навчально-виховної роботи;

- у 5-9,11 класах – Е. Гончаренко, заступника директора школи з навчально-виховної роботи.

3. Ю. Моісєєвій та Е. Гончаренко, відповідальним особам за організацію та впровадження в закладі освіти освітнього процесу з використанням дистанційних технологій:

3.1. Забезпечити здійснення освітнього процесу вчителями 1-9, 11 класів за дистанційною формою навчання  у межах їх робочого часу відповідно до затвердженого  розкладу  уроків.

3.2. Здійснювати постійний контроль за проведенням педагогічними працівниками занять з використанням технологій дистанційного навчання   та оцінюванням навчальних досягнень  здобувачів  освіти.

4. Вчителям-предметникам:

4.1. Організувати здійснення освітнього процесу в закладі освіти з використанням навчальних освітніх контентів: Zoom, Classroom, додатку Viber, електронної освітньої платформи сервісів Google «G  Suit for Education» запроваджених  для  проведення  дистанційного  навчання  в  закладі  освіти.    

4.2. Здійснювати  освітній процес за дистанційною формою навчання  в межах свого  робочого  часу  відповідно до  затвердженого  розкладу  уроків.

4.3. Ведення класних журналів під час дистанційної форми навчання здійснювати відповідно до  проведених  уроків.

5. Класним керівникам 1-9,11 класів:

5.1. За необхідності забезпечити реєстрацію учнів своїх класів на обраній у закладі освіти платформі для здійснення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

5.2. Забезпечити  постійний зв'язок з учнями своїх класів, їх батьками та вчителями-предметниками з метою контролю за перебігом освітнього процесу за дистанційною формою навчання.

6. Педагогічним працівникам школи під час дистанційного навчання забезпечити:

6.1. Виконання освітніх програм, з дотриманням санітарних правил щодо гігієни зору, постави, тривалості навчальних занять та урахуванням часу на виконання домашніх завдань учнями.

6.2. Оцінювання навчальних досягнень учнів з фіксацією у класних журналах та на обраній закладом освіти платформі для здійснення дистанційного навчання. Оприлюднення списку оцінок для всього класу є неприпустимим.

6.4. Постійний зв’язок з класними керівниками, з метою  їх інформування  щодо особливостей  протікання освітнього процесу за дистанційною формою навчання, з учнями закріплених  за  ними  класів.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                                             Олександр ОШНЕК



РУБІЖАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ
 

від 24 січня 2022  р.                                   м. Рубіжне                                                         № 29

Про  перехід закладу освіти  на дистанційну форму навчання

На виконання Закону України «Про захист від інфекційних хвороб», статей  11, 16, 20 Закону України   «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на підставі оцінки епідемічних показників та стану захворюваності в цілому в Рубіжанській міській територіальній громаді, а також у зв’язку зі стрімким зростанням кількості захворювань серед учнів і працівників школи на ГРВІ та  COVID-19, з метою запобігання подальшого росту захворюваності та розмежування учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1. Перевести  з 25 січня 2022 року  освітній процес на дистанційну форму навчання.

2. Класним керівникам 1-9, 11 класів:

2.1. Проінформувати батьків учнів та вихованців про дистанційну форму навчання у закладах освіти.

2.2. Провести з учнями бесіди з безпеки життєдіяльності,  із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом           SARS-CoV-2.

3. Заступнику директора школи з адміністративно-господарської роботи Н. Потапченко:

3.1. Довести до відома працівників шкільного харчоблоку про переведення  освітнього процесу в школі з 25 січня 2022 року на дистанційну форму навчання.

3.2. Забезпечити дезінфекцію класних кімнат, їдальні, коридорів, туалетів та підвіконня приміщень школи (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил тощо) з додаванням дезінфікуючих засобів.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                                           Олександр ОШНЕК  

РУБІЖАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ

від 05 листопад2021 р.                             м. Рубіжне                                                         № 220

Про організацію освітнього процесу

за дистанційною формою навчання

            На виконання Закону України «Про захист від інфекційних хвороб», статей  11, 16, 20 Закону України   «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на підставі оцінки епідемічних показників та стану захворюваності в цілому в Рубіжанській міській територіальній громаді, відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021, протокол № 41, щодо встановлення з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року на території Луганської області «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рубіжанської міської ради Луганської області від 04.11.2021, протокол № 16,  з метою забезпечення життя та здоров’я дітей, згідно з наказом управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області від 04.11.2021 № 203 «Про  роботу закладів освіти  Рубіжанської міської територіальної громади на період карантину» та відповідно до наказу по школі від 05.11.2021 № 219 «Про  перехід закладу освіти  на дистанційну форму навчання» освітній процес у школі з 08.11.2021 року було переведено на дистанційну форму навчання.

З метою забезпечення виконання освітніх програм, під час здобуття освіти учнями за дистанційною формою навчання, а також чіткої, злагодженої та змістовної взаємодії вчителів з учнями та їх батьками, регулярного відстеження результатів навчання здобувачів  освіти  та  надання  їм  підтримки  в  освітньому  процесі

НАКАЗУЮ

  1. Організувати з 08.11.2021 року освітній процес у закладі освіти за дистанційною формою навчання з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

2.   Призначити відповідальними особами за організацію та здійснення   в закладі освіти  освітнього  процесу  з  використанням  дистанційних  технологій:

- у 1-4 класах – Ю. Моісєєву, заступника директора школи з навчально-виховної роботи;

- у 5-9,11 класах – Е. Гончаренко, заступника директора школи з навчально-виховної роботи.

3. Ю. Моісєєвій та Е. Гончаренко, відповідальним особам за організацію та впровадження в закладі освіти освітнього процесу з використанням дистанційних технологій:

3.1. Забезпечити здійснення освітнього процесу вчителями 1-9, 11 класів за дистанційною формою навчання  у межах їх робочого часу відповідно до затвердженого  розкладу  уроків.

3.2. Здійснювати постійний контроль за проведенням педагогічними працівниками занять з використанням технологій дистанційного навчання   та оцінюванням навчальних досягнень  здобувачів  освіти.

4. Вчителям-предметникам:

4.1. Організувати здійснення освітнього процесу в закладі освіти з використанням навчальних освітніх контентів: Zoom, Classroom, додатку Viber, електронної освітньої платформи сервісів Google «G  Suit for Education» запроваджених  для  проведення  дистанційного  навчання  в  закладі  освіти.    

4.2. Здійснювати  освітній процес за дистанційною формою навчання  в межах свого  робочого  часу  відповідно до  затвердженого  розкладу  уроків.

4.3. Ведення класних журналів під час дистанційної форми навчання здійснювати відповідно до  проведених  уроків.

5. Класним керівникам 1-9,11 класів:

5.1. Забезпечити реєстрацію учнів своїх класів на обраній у закладі освіти платформі для здійснення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

5.2. Забезпечити  постійний зв'язок з учнями своїх класів, їх батьками та вчителями-предметниками з метою контролю за перебігом освітнього процесу за дистанційною формою навчання.

6. Педагогічним працівникам школи під час дистанційного навчання забезпечити:

6.1. Виконання освітніх програм, з дотриманням санітарних правил щодо гігієни зору, постави, тривалості навчальних занять та урахуванням часу на виконання домашніх завдань учнями.

6.2. Оцінювання навчальних досягнень учнів з фіксацією у класних журналах та на обраній закладом освіти платформі для здійснення дистанційного навчання. Оприлюднення списку оцінок для всього класу є неприпустимим.

6.4. Постійний зв’язок з класними керівниками, з метою  їх інформування  щодо особливостей  протікання освітнього процесу за дистанційною формою навчання, з учнями закріплених  за  ними  класів.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                                                             Олександр ОШНЕК

РУБІЖАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

27 серпня 2021                                 м. Рубіжне                                             № 117

Про режим  роботи  школи

у 2021–2022 н.р.

        Відповідно до Закону України «Про освіту», п.5. ст.16, Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Типових навчальних планів  загальноосвітніх навчальних закладів, листа Міністерства освіти та науки України від 27.10.1999р. №1/9-419 «Про тривалість уроків у початкових класах» та наказу управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області  № 130 від 23 липня  2021 року «Про підготовку та організований початок 2020-2021 навчального року

         З метою чіткої організації навчально-виховного процесу та забезпечення стабільного функціонування школи, продуктивної  роботи всіх  її ланок та структур, узгодження всіх напрямів  роботи шкільного колективу та з метою цілеспрямованої  діяльності усіх учасників навчально-виховного процесу в 2021–2022 навчальному році

НАКАЗУЮ:

       1. Затвердити  режим  роботи  школи  з  додатками:

Додаток 1. Структура 2021-2022 навчального року;

Додаток 2. Часовий режим та змінність роботи школи;

Додаток 3. Тривалість уроків та розклад  дзвінків;

Додаток 4. Режим роботи педагогічного та обслуговуючого персоналу;

Додаток 5. Графік  чергових адміністраторів школи;

Додаток 6. Пости чергових учителів та  учнів по школі і режим чергування;

Додаток 7. Режим провітрювання та вологого прибирання;

Додаток 8. Порядок  обліку та контролю за відвідуванням учнів школи.

2. Режим довести до відома усіх працівників школи. Копію наказу під підпис надати: заступникам директора школи Е.Гончаренко, Ю.Моісєєвій, О.Левандовьскій, заступнику директора школи з господарської роботи Н. Потапчекно, на вахту, на інформаційні стенди школи, сторожам, а також  розмістити  на  сайті  школи.

3. Зобов’язати  всіх  працівників  школи  неухильно  дотримуватись  вимог  режиму.

        4. Зобов'язати  вчителів,  які  проводять  останні  уроки, супроводжувати  учнів 1 – 9 класів  до  виходу  зі  школи,  забезпечуючи  порядок  та безпеку  під  час  виходу  учнів  зі  шкільних  вестибюлей  та  подвір'я.

5. Категорично  забороняється:

          5.1. Відпускати  учнів  з  уроків,  у  тому числі на різні заходи  (репетиції,  змагання)  без  дозволу  адміністрації  школи.

          5.2. Паління вчителів, працівників школи та учнів у школі та на її території.

          5.3. Допускати  сторонніх  осіб, батьків, учнів інших шкіл тощо на  територію школи  без  дозволу  адміністрації.

          5.4. Користування  мобільними  телефонами під час освітнього процесу  учнями  школи.

           5.6.  Перебувати  учням  та  вчителям  у  верхньому  одязі   в навчальних  кабінетах  та  їдальні  школи  без  захисної  маски.

          5.7.  Проведення  будь-яких торгівельних  операцій  у  приміщенні школи  та  на території  шкільного  подвір’я.

          6.  Ведення  щоденників  вважати  обов'язковим  для  учнів  2-9, 11  класів.

          7. За збереження навчального кабінету його обладнання та майна         несе  повну  відповідальність (в  тому  числі  й  матеріальну)  вчитель, який  працює  в  цьому  приміщенні.

          8. Додаткові освітні послуги (спортивні секції, хореографічні гуртки, тощо) здійснюються виключно в позаурочний час з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, згідно затвердженого графіку занять з дозволу адміністрації школи у встановленому законодавством  порядку  при  умові  сплати  коштів  за  оренду.

          9.  Категорично забороняється проведення в школі додаткових платних  послуг  не передбачених  навчальним  планом – репетиторство.

         10. Доступ будь-кого (крім господарських служб) до підвальних, службових  приміщень  та  даху  школи  категорично  заборонено.

         11.  У разі  виникнення  надзвичайних  ситуацій   всім  працівникам  діяти у  відповідності  до плану дій  під час надзвичайних ситуацій.

         12. Хід виконання даного наказу перевіряти щомісячно. Підсумки перевірок  виконання  даного  наказу  надавати  директору  школи.

       Заступник директора з НВВ Е. Гончаренко

        Заступник директора з НВР Ю. Моісєєва

        Заступник директора з ВР О. Левандовська

        Заступник директора з ГР Н. Потапченко

13.  Контроль  та  координацію  за  виконанням  даного наказу покласти на  заступника директора школи з навчально-виховної  роботи                         Е. Гончаренко та  завгоспа  школи    Н.Потапченко.

 

Директор школи                                                              Олександр  ОШНЕК

Додаток 1

                         Структура  2021–2022  навчального  року

  1. Навчальний  рік  розпочинається  1 вересня  2021  року.

  1. Навчальні  заняття  організовуються  за семестровою  системою:

І  семестр – з  01  вересня  2021 р.  по  24  грудня  2021 р.;

ІІ  семестр – з  10  січня  2022 р.  по  31  травня  2022 р..

  1. Закінчується 2021–2022 навчальний рік: проведенням державної підсумкової  атестації (ДПА) випускників:

   -  початкової  школи (4 кл);                  Строки  проведення  ДПА

-  основної  школи (9 кл);                       будуть  доведені

-  старшої  школи (11 кл).                              додатково

  1. Навчальні   заняття   організовуються   для  1-9,11  класів  в  одну  зміну  за п’ятиденним   режимом.

  1. Тривалість  уроків:

1- і класи – 35 хвилин;

2- 4 класи – 40 хвилин;

5-11 класи – 45 хвилин.

6.  Протягом   навчального   року   для   учнів   проводяться   канікули:

     -  осінні –  з  25  жовтня  2021  р.  по  31  жовтня  2021  р.;

     -  зимові –  з  28  грудня  2021  р.  по  09  січня  2022  р.;

     -  весняні –  з  28  березня  2022  р.  по  03  квітня  2022  р..

                                                                                                                                            Додаток 2

Часовий  режим  та  змінність  роботи  школи

у  2020-2021  навчальному  році

  1. Школа  працює  щоденно,  крім  суботи  та  неділі  і святкових  днів з 8.00 до 18.35.
  2. Вхід  учнів  до  школи  розпочинається  о  7.45.  

     Сторож  школи  о 7.00  відчиняє  головний  вхід.

  1. Учні  1-х – 4-х  класів  заходять  до  школи  з  парадного  входу,

а  учні 5-х – 9-х, 11-х  класів  заходять  до  школи  з боку  шкільного  подвір’я.

  1. Вихід учнів 1-х – 4-х  класів  та  5-х – 9-х, 11-х  класів  зі  школи  здійснюється через  ті  ж  самі  двері,  через  які  здійснювався  вхід.
  2. Вихід учнів 1-х – 9-х,  11-х класів зі школи  під  час  перерв  забороняється.
  3. В першу зміну навчаються :

      -  учні  1  класів  з  8.00  до  12.35;

-  учні  2 – 4  класів  з  8.00  до  12.40;

      -  учні  5 – 9,11  класів  з  8.00  до  15.25;

      -  індивідуальні  заняття (проводяться  згідно  затвердженого  розкладу).

  1. В  другу  зміну  працюють:

       - група  продовженого  дня  з 11.35  до 18.50;

  1. Графіки  роботи  їдальні та медпункту затверджуються  директором  школи.
  2. Батьківські збори та зібрання учнів проводяться лише при умові погодження  з  адміністрацією  школи.
  3. Школа зачиняється о 20.00 особисто черговим сторожем. Забороняється перебування  в  приміщеннях школи людей після вказаного часу без дозволу адміністрації  школи.
  4. Робота спортивних секцій в позаурочний час регламентується встановленими угодами оренди, але їх проведення обмежене в часі до 21.00.
  5.  В суботу, неділю  та  святкові  дні  школа не працює, допуску в приміщення  закладу  немає,  за  винятком  проведення  невідкладних   робіт  та  заходів  тільки  за  дозволом  директора  школи.

Додаток 3

Тривалість  уроків  та  розклад  дзвінків

1. Тривалість уроків становить:

  • у 1 – х  класах  –  35  хвилин;
  • 2 – 4  класах   –  40  хвилин;
  • 5 – 9,11  класах   –  45  хвилин.

Різниця в часі  навчальних годин використовується для продовження тривалості  перерв  між уроками з метою організації продуктивного відпочинку  учнів,  для відновлення фізичних та розумових сил кожної дитини й  провітрювання  навчальних  приміщень.

2. Розклад  дзвінків  в  школі  I  ступеня (1-4 кл.):

№ уроку

1 клас

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, хв.

Здійснюється харчування

1

800

835

25

сніданок

2

900

935

25

3

1000

1035

25

динамічна пауза

4

1100

1135

25

5

      1200

1235

-

№ уроку

2-4 класи

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, в..

Здійснюється харчування

1

800

840

20

2

900

940

20

сніданок

3

1000

1040

20

4

1100

1140

20

5

      1200

1240

-

ГПД (13:30)

3. Розклад  дзвінків  у  школі  II-III  ступеня  (5-9,11 класи):

№ уроку

5-11 класи

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, хв.

Здійснюється харчування

1

800

845

15

2

900

945

15

3

1000

1045

15

5-7 класи

4

1100

1145

15

8,9,11 класи

5

      1200

1245

10

6

1255

1340

10

7

1350

1435

5

8

1440

1525

-

  1. Встановити, що дзвінки по школі подає черговий по школі з обслуговуючого  персоналу.

Додаток 4

Режим  роботи  педагогічного  та  обслуговуючого  персоналу

  1. Встановити час початку робочого дня для нижчезазначених категорій працівників  школи:

-  чергових  адміністраторів  школи – 7:30,

-  класних  керівників – 7:45,

-  для  педагогічних  працівників –  за  15  хвилин   до  початку  уроку,

-  для  обслуговуючого  персоналу  о  8:00,

          -  для  технічних  працівників:  о 6:00  для  І зміни та о 09:30 для ІІ зміни.

     Допуск  педагогічних  працівників та обслуговуючого  персоналу  до школи здійснюється  за  наявності  в  них  захисної  маски  та  після проходження температурного скринінгу.

  1. Встановити  для  адміністративного  персоналу  ненормований  робочий день.
  2. Встановити  час  завершення  робочого  часу  для  обслуговуючого персоналу  о  16:30.
  3. Визначити  час  завершення  робочого  часу  для  технічного  персоналу  о 14:30 для  І  зміни  та о 18:00 для  другої  зміни.
  4. Встановити  час  роботи  робітників:
    1. По  обслуговуванню  приміщення  з  7:00 – 15:30 (обід  з 11:00 – 11:30)
    2.  Секретаря-друкарки  з  8:00 – 16:30 (обід  з 12:00 – 12:30)
    3.  Завідуючої  бібліотекою  з  8:00 – 16:30 (обід  з 12:00 – 12:30)

       Завгоспа  з  7:00 – 15:30 (обід  з 11:00 – 11:30)

  1. Вважати основною вимогою до всіх працівників школи розпочинати     та закінчувати робочий день із ознайомлення з оголошеннями, розмішеними на інформаційних стендах та наказами директора            під  підпис  в  приймальні  школи.
  2. Чергування  в  школі  в нічний час здійснюється сторожами за спеціально  затвердженим  графіком. В  нічний  час  перебування в школі  учнів,  педагогічного,  обслуговуючого  персоналу  та  інших  осіб  заборонено.                     

                                                                                                                                          Додаток 5

Графік  чергових  адміністраторів  школи

Графік  чергування  заступників директора складається заступником директора  школи  з  ВР  Левандовською О.М. і затверджується директором,  розміщується  на  інформаційних  стендах  і  в  учительській.

Додаток 6

Пости  чергових  учителів  та  учнів  по  школі,  режим  чергування

1. Всі чергові учні, вчителі та черговий адміністратор зобов’язані мати бейджики  з  зазначенням функціональних обов’язків «черговий учень», «черговий учитель», «черговий  адміністратор» та  захисні  маски.

2. Класний  керівник  чергового  класу  приходить  на  роботу  о  7:30, чергує та  слідкує  за  порядком  у  школі,  веде  облік пропусків учнями навчальних  занять  та  звітує  перед  черговим  адміністратором.

  1. Передача чергування по школі одним класом іншому проводиться класними  керівниками,  згідно  графіку  чергування  після  останнього уроку  п’ятниці.

Додаток 7

Режим  провітрювання  та  вологого  прибирання

  1. Встановити, що обов’язкове щоденне вологе прибирання класних приміщень, з використанням дезінфікуючих засобів де навчаються учні            1-11 класів, здійснюється обслуговуючим персоналом  школи  в  кінці  дня.
  2. Провітрювання  навчальних  кабінетів  здійснюється  класними керівниками  та  вчителями  під  час  перерв.

Додаток 8

Порядок  обліку  та  контролю  за  відвідуванням  учнів  школи

  1. Облік відсутніх учнів школи з зазначенням причини пропусків здійснюється  щоденно  класними  керівниками  на  початку першого уроку та передається в приймальню школи  де прийнята інформація систематизується  та  передається  в  приймальню  міськУО.

  1. В книгу обліку запізнень учнів до школи також вносяться відповідні записи  черговим  вчителем,  протягом  першого  уроку.

  1. Черговий адміністратор здійснює щоденний аналіз інформації про відвідування учнями  школи, про що періодично видається  відповідний наказ  по  школі,  в  разі  потреби  приймає  оперативні  заходи  щодо  стану відвідування  та  доводить  інформацію про стан відвідування учнями  школи  на  щотижневій  нараді  при  директорі.

  1. Книга обліку відвідування зберігається в кабінеті у чергового адміністратора.

2020-2021 навчальний рік

Рішення Рубіжанської міської ради Луганської області про закріплення за закладами загальної середньої освіти  території обслуговування від 28.04.2021 № 10/25

наказ





2.1.4.  розглядає питання щодо вдосконалення і методичного забезпечення освітнього процесу;

2.1.5.  приймає рішення щодо переведення учнів до наступного класу і їх випуску, видачі документів  про  відповідний  рівень  освіти, нагородження  за успіхи в навчанні;

2.1.6.  обговорює питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їхньої творчої ініціативи, визначає заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, затверджує щорічний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

2.1.7.  розглядає питання впровадження в освітній процес найкращого педагогічного досвіду та інновацій, участі в дослідницькій, експериментальній, інноваційній діяльності, співпраці з іншими закладами освіти, науковими установами, фізичними та юридичними особами, які сприяють розвитку освіти;

2.1.8.  ухвалює рішення щодо відзначення, морального та матеріального заохочення учнів (вихованців), працівників закладу та інших учасників освітнього процесу;

2.1.9.  розглядає питання щодо відповідальності учнів, працівників закладу та інших учасників  освітнього  процесу за  невиконання  ними  своїх  обов’язків;

2.1.10.  має право ініціювати проведення позапланового інституційного аудиту закладу та  проведення  громадської  акредитації  закладу;

2.1.11.  розглядає інші питання, віднесені законом та/або статутом закладу до її повноважень.

2.2. Педагогічна рада може розглядати й інші питання, пов’язані з діяльністю закладу освіти.

3. Повноваження  голови  педагогічної  ради

3.1. Планувати  роботу  педагогічної  ради.

3.2. Проводити  засідання  педагогічної  ради  згідно  з  планом  роботи  закладу  освіти.

3.3. Визначати шляхи реалізації рішень педагогічної ради (перегляд відкритих заходів; проведення семінарів, навчально-методичних тренінгів; вивчення та впровадження перспективного педагогічного досвіду роботи; апробація різних педагогічних інновацій; моніторингові  дослідження  тощо).

3.4. Контролювати  виконання  рішень  педагогічної  ради.

3.5. Організовувати за потреби проміжні форми контролю за виконанням рішень педагогічної ради (відвідування уроків, факультативів, курсів за вибором, позакласних заходів; проведення співбесід з  учителями, учнями, батьками або особами, що  їх замінюють тощо).

4. Обов’язки членів педагогічної ради

4.1. Відвідувати  засідання  педагогічної  ради.

4.2. Дотримуватися  порядку  та  регламенту  проведення  засідань  педагогічної  ради.   

4.3. Виконувати  рішення  педагогічної  ради.

5. Права членів педагогічної ради

5.1. Брати участь у підготовці до проведення  засідань  педагогічної  ради.

5.2. Доповідати  та  виступати  на  засіданнях  педагогічної  ради.

5.3. Обговорювати  питання, винесені на  засідання  педагогічної  ради.

5.4. Висувати  пропозиції  щодо  поліпшення організації освітнього процесу та щодо інших  питань  порядку  денного  засідання.

5.5. Ухвалювати  рішення  педагогічної  ради  шляхом  відкритого  голосування.

6. Організація діяльності  педагогічної  ради

6.1. Педагогічна рада проводить засідання згідно з планом роботи закладу освіти, але не  рідше  ніж  чотири  рази  на  рік.

6.2. Педагогічна  рада  за  потреби  проводить  позачергові  засідання.

6.3. Конкретну дату засідання педагогічної ради визначає директор та заступники директора  закладу  освіти.

6.4. Кожне  рішення  педагогічної  ради  ухвалюють  шляхом  відкритого  голосування.

6.5. Рішення  педагогічної  ради  чинні  лише  тоді, коли на  засіданні  присутні дві третини  її  складу.

6.6. На черговому засіданні педагогічної ради її членам повідомляють про результати виконання  рішень, ухвалених  на  засіданні  попередньої  педагогічної  ради.

7. Документація педагогічної ради

7.1. Документацію педагогічної ради веде секретар, якого обирають члени педагогічної ради  шляхом  відкритого  голосування.

7.2. Хід обговорення питань і рішень, ухвалених на засіданні педагогічної ради, фіксують у  протоколі  засідання  педагогічної  ради.

7.3. Протокол засідання педагогічної ради підписують голова та секретар педагогічної ради.

7.4. Протоколи засідання педагогічної ради записують до Книги протоколів засідання педагогічної ради закладу загальної середньої  освіти, що належить до обов’язкової ділової  документації  закладу  освіти.

7.5. Книга протоколів має бути пронумерована, прошнурована та підписана керівником і  скріплена  печаткою  закладу  загальної  середньої  освіти.

7.6. Книга протоколів зберігається у голови педагогічної ради, а після закінчення — в  архіві  закладу загальної  середньої  освіти.

7.7. Термін  зберігання  Книги  протоколів — 25 років.

7.8. У разі зміни керівника закладу загальної середньої освіти Книгу протоколів передають  по  акту.

7.9. Директор закладу освіти за потреби видає накази про підготовку та проведення засідань педагогічної ради; про створення творчих (динамічних) груп з підготовки засідання педагогічної ради з визначеними термінами виконання рішень та особами, відповідальними  за  їх  виконання.

7.10. Рішення  педагогічної  ради закладу освіти  вводять  в дію наказом директора закладу  освіти.

      Педагогічна рада — це колегіальний орган управління ЗЗСО, створений для розв’язання  основних  питань  освітнього  процесу.

      Рішення педагогічної ради: вводяться в дію наказами керівника закладу освіти та обов’язкові  до  виконання  всіма  учасниками  освітнього  процесу.  

               Повноваження  педагогічної  ради  закладу  освіти

Закон про загальну середню освіту та  статут  закладу  визначають  основні  повноваження, відповідальність, порядок  формування  і  діяльності  педагогічної  ради.

    Відповідно до статті 40 Закону  про  повну  загальну  середню  освіту  педагогічна  рада:

 Схвалює:

- стратегію  розвитку  закладу  освіти;

- річний  план  роботи;

- освітню  програму, зміни  до  неї  та  оцінює  результати  її  виконання;

- індивідуальний  навчальний  план  учня;

- правила  внутрішнього  розпорядку;

- положення  про  внутрішню  систему  забезпечення  якості  освіти.

 Затверджує:

- установчі  документи  закладу  освіти;

- навчальну  програму;

- річний  план  підвищення  кваліфікації  медпрацівників  на  наступний  календарний  рік.

 Ухвалює  рішення  про:

- вдосконалення  та  методичне  забезпечення  освітнього  процесу;

- переведення учнів на наступний рік навчання, їх відрахування, притягнення до  відповідальності  за  невиконання  обов’язків;

- відзначення, морального та матеріального заохочення учнів та інших учасників освітнього  процесу;

- продовження  здобуття учнем загальної середньої освіти, зокрема й з окремих навчальних предметів, за однією з  індивідуальних форм  її здобуття  чи  переведення  учня  на одну з  обраних ним  або  його батьками  інституційних  форм  здобуття  освіти;

 - визнання результатів підвищення кваліфікації педпрацівника, отриманих ним поза закладами  освіти;

 - впровадження в освітній процес педагогічного досвіду та інновацій, участі в дослідницькій, експериментальній, інноваційній  діяльності, співпраці з  іншими закладами  освіти, науковими  установами, фізичними  та  юридичними  особами;

 - встановлення факту порушення педпрацівником академічної доброчесності та визначення  виду  академічної  відповідальності;

 - академічну відповідальність учнів відповідно до положення про внутрішню систему забезпечення  якості освіти;

 Розглядає  питання  щодо:

- структури і тривалості навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку  між  ними, форм  організації  освітнього  процесу;

- форм та умов подальшого здобуття учнем повної загальної середньої освіти у разі повторного  непроходження  річного  оцінювання  та/або  ДПА;

 - підвищення кваліфікації педпрацівників, зокрема визначення відповідних заходів - проведення позапланового інституційного аудиту, громадської акредитації, зовнішнього моніторингу  якості  освіти  та/або освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти.

Структура Положення про педагогічну раду

1. Загальні  питання

2. Повноваження  педагогічної  ради

3. Повноваження  голови  педагогічної  ради

4. Обов’язки  членів  педагогічної  ради

5. Права членів  педагогічної  ради

6. Організація  діяльності  педагогічної  ради

7. Документація  педагогічної  ради.



РУБІЖАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

27 серпня 2020                                 м. Рубіжне                                           № 104

Про режим  роботи  школи

у 2020 – 2021 н.р.

         Відповідно до Закону України «Про освіту», п.5. ст.16, Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Типових навчальних планів  загальноосвітніх навчальних закладів, листа Міністерства освіти та науки України від 27.10.1999р. №1/9-419 «Про тривалість уроків у початкових класах» та наказу управління освіти Рубіжанської міської ради від  12.08.2020  № 166 «Про підготовку та організований початок 2020-2021 навчального року».

         З метою чіткої організації навчально-виховного процесу та забезпечення стабільного функціонування школи, продуктивної  роботи всіх  її ланок та структур, узгодження всіх напрямів  роботи шкільного колективу та з метою цілеспрямованої  діяльності усіх учасників навчально-виховного процесу в 2018 –  2019 навчальному році

НАКАЗУЮ:

       1. Затвердити  режим  роботи  школи  з  додатками:

Додаток 1. Структура 2018-2019 навчального року;

Додаток 2. Часовий режим та змінність роботи школи;

Додаток 3. Тривалість уроків та розклад  дзвінків;

Додаток 4. Режим роботи педагогічного та обслуговуючого персоналу;

Додаток 5. Графік  чергових адміністраторів школи;

Додаток 6. Пости чергових учителів та  учнів по школі і режим чергування;

Додаток 7. Режим провітрювання та вологого прибирання;

Додаток 8. Порядок  обліку та контролю за відвідуванням учнів школи.

2. Режим довести до відома усіх працівників школи. Копію наказу під підпис надати: заступникам директора школи Е.Гончаренко, Л.Максютенко, О.Левандовьскій, завгоспу школи Н. Потапчекно, на вахту, на інформаційні стенди школи, сторожам, а також  розмістити  на  сайті  школи.

3. Зобов’язати  всіх  працівників  школи  неухильно  дотримуватись  вимог  режиму.

4. Зобов'язати  вчителів,  які  проводять  останні  уроки, супроводжувати  учнів 1 – 9 класів  до  виходу  зі  школи,  забезпечуючи  порядок  та безпеку  під  час  виходу  учнів  зі  шкільних  вестибюлей  та  подвір'я.

5. Категорично  забороняється:

          5.1. Відпускати  учнів  з  уроків,  у  тому числі на різні заходи  (репетиції,  змагання)  без  дозволу  адміністрації  школи.

          5.2. Паління вчителів, працівників школи та учнів у школі та на її території.

          5.3. Допускати  сторонніх  осіб, батьків, учнів інших шкіл тощо на  територію школи  без  дозволу  адміністрації.

          5.4. Користування  мобільними  телефонами під час освітнього процесу  учнями  школи.

           5.6.  Перебувати  учням  та  вчителям  у  верхньому  одязі   в навчальних  кабінетах  та  їдальні  школи  без  захисної  маски.

          5.7.  Проведення  будь-яких торгівельних  операцій  у  приміщенні школи  та  на території  шкільного  подвір’я.

6.  Ведення  щоденників  вважати  обов'язковим  для  учнів  2 – 11  класів.

7. За збереження навчального кабінету його обладнання та майна         несе  повну  відповідальність (в  тому  числі  і  матеріальну)  вчитель, який  працює  в  цьому  приміщенні.

8. Додаткові освітні послуги (спортивні секції, хореографічні гуртки, тощо) здійснюються виключно в позаурочний час з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, згідно затвердженого графіку занять з дозволу адміністрації школи у встановленому законодавством  порядку  при  умові  сплати  коштів  за  оренду.

9.  Категорично забороняється проведення в школі додаткових платних  послуг  не передбачених  навчальним  планом – репетиторство.

10. Доступ будь-кого (крім господарських служб) до підвальних, службових  приміщень  та  даху  школи  категорично  заборонено.

11.  У разі  виникнення  надзвичайних  ситуацій   всім  працівникам  діяти у  відповідності  до плану дій  під час надзвичайних ситуацій.

12. Хід виконання даного наказу перевіряти щомісячно. Підсумки перевірок  виконання  даного  наказу  надавати  директору  школи.

       Заступник директора з НВВ Е. Гончаренко

        Заступник директора з НВР Л. Максютенко

        Заступник директора з ВР О. Левандовська

        Завгосп школи Н. Потапченко

13.  Контроль  та  координацію  за  виконанням  даного наказу покласти на  заступника директора школи з навчально-виховної  роботи Гончаренко Е.Ю. та  завгоспа  школи    Потапченко Н.О..

Директор школи                                                                 Олександр  Ошнек

З наказом ознайомлені:

_________________Е. Гончаренко

_________________Л. Максютенко                                                       

_________________О. Левандовська

_________________Н. Потапченко

Додаток 1

Структура 2020 – 2021  навчального  року

  1. Навчальний  рік  розпочинається  1 вересня  2020  року.

  1. Навчальні  заняття  організовуються  за семестровою  системою:

І  семестр – з  01  вересня  2020 р.  по  24  грудня  2020 р.;

ІІ  семестр – з  11  січня  2021 р.  по  28  травня  2021 р..

  1. Закінчується 2020–2021 навчальний рік: проведенням державної підсумкової  атестації (ДПА) випускників:

   -  початкової  школи (4 кл);                  Строки  проведення  ДПА

-  основної  школи (9 кл);                       будуть  доведені

-  старшої  школи (11 кл).                              додатково

  1. Навчальні   заняття   організовуються   для  1-11  класів  в  одну  зміну  за п’ятиденним   режимом.

  1. Тривалість  уроків:

-  1- і класи – 35 хвилин;

-  2- 4 класи – 40 хвилин;

5-11 класи – 45 хвилин.

6.  Протягом   навчального   року   для   учнів   проводяться   канікули:

     -  осінні –  з  26  жовтня  2020  р.  по  01  листопада  2020  р.;

     -  зимові –  з  25  грудня  2020  р.  по  10  січня  2021  р.;

     -  весняні –  з  22  березня  2021  р.  по  28  березня  2021  р..

    

                                                                                                                                            Додаток 2

Часовий  режим  та  змінність  роботи  школи

у  2020-2021  навчальному  році

  1. Школа  працює  щоденно,  крім  суботи  та  неділі  і святкових  днів з 8.00 до 18.35.
  2. Вхід  учнів  до  школи  розпочинається  о  7.45.  

     Сторож  школи  о 7.00  відчиняє  головний  вхід.

  1. Учні  1-х – 4-х  класів  заходять  до  школи  з  парадного  входу,

а  учні 5-х – 11-х  класів  заходять  до  школи  з боку  шкільного  подвір’я.

  1. Вихід учнів 1-х – 4-х  класів  та  5-х – 11-х  класів  зі  школи  здійснюється через  ті  ж  самі  двері,  через  які  здійснювався  вхід.
  2. Вихід учнів 1-х – 11-х класів зі школи  під  час  перерв  забороняється.
  3. В першу зміну навчаються :

      -  учні  1  класів  з  8.00  до  12.35;

-  учні  2 – 4  класів  з  8.00  до  12.40;

      -  учні  5 – 11  класів  з  8.00  до  15.25;

      -  індивідуальні  заняття (проводяться  згідно  затвердженого  розкладу).

  1. В  другу  зміну  працюють:

       - група  продовженого  дня  з 12.35  до 18.35;

  1. Графіки  роботи  їдальні та медпункту затверджуються  директором  школи.
  2. Батьківські збори та зібрання учнів проводяться лише при умові погодження  з  адміністрацією  школи.
  3. Школа зачиняється о 20.00 особисто черговим сторожем. Забороняється перебування  в  приміщеннях школи людей після вказаного часу без дозволу адміністрації  школи.
  4. Робота спортивних секцій в позаурочний час регламентується встановленими угодами оренди, але їх проведення обмежене в часі до 21.00.
  5.  В суботу, неділю  та  святкові  дні  школа не працює, допуску в приміщення  закладу  немає,  за  винятком  проведення  невідкладних   робіт  та  заходів  тільки  за  дозволом  директора  школи.

Додаток 3

Тривалість  уроків  та  розклад  дзвінків

1. Тривалість уроків становить:

  • у 1 – х  класах  –  35  хвилин;
  • 2 – 4  класах   –  40  хвилин;
  • 5 – 11  класах   –  45  хвилин.

Різниця в часі  навчальних годин використовується для продовження тривалості  перерв  між уроками з метою організації продуктивного відпочинку  учнів,  для відновлення фізичних та розумових сил кожної дитини й  провітрювання  навчальних  приміщень.

2. Розклад  дзвінків  в  школі  I  ступеня (1-4 кл.):

№ уроку

1 клас

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, хв.

Здійснюється харчування

1

800

835

10

2

855

930

30

сніданок

3

1000

1035

20

динамічна пауза

4

1105

1140

10

5

      1200

1235

-

№ уроку

2-4 класи

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, в..

Здійснюється харчування

1

800

840

10

2

855

935

25

сніданок

3

1000

1040

25

4

1105

1145

15

5

      1200

1240

-

ГПД

3. Розклад  дзвінків  у  школі  II-III  ступеня  (5-11 класи):

№ уроку

5-11 класи

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, хв.

Здійснюється харчування

1

800

845

10

2

855

940

20

3

1000

1045

20

5-11 класи

4

1105

1150

10

5

      1200

1245

10

6

1255

1340

10

7

1350

1435

5

8

1440

1525

-

  1. Встановити, що дзвінки по школі подає черговий по школі з обслуговуючого  персоналу.

Додаток 4

Режим  роботи  педагогічного  та  обслуговуючого  персоналу

  1. Встановити час початку робочого дня для нижчезазначених категорій працівників  школи:

-  чергових  адміністраторів  школи – 7.45,

-  класних  керівників – 7.45,

-  для  педагогічних  працівників –  за  15  хвилин   до  початку  уроку,

-  для  обслуговуючого  персоналу  о  8.00,

          -  для  технічних  працівників:  о 6.00  для  І зміни та о 10.00 для ІІ зміни.

     Допуск  педагогічних  працівників та обслуговуючого  персоналу  до школи здійснюється  за  наявності  в  них  захисної  маски  та  після проходження температурного скринінгу.

  1. Встановити  для  адміністративного  персоналу  ненормований  робочий день.
  2. Встановити  час  завершення  робочого  часу  для  обслуговуючого персоналу  о  17.00.
  3. Визначити  час  завершення  робочого  часу  для  технічного  персоналу  о 15.00 для  І  зміни  та о 18.00 для  другої  зміни.
  4. Встановити  час  роботи  робітників:
    1. По  обслуговуванню  приміщення  з  7.00 – 16.00 (обід  з 12.00 – 13.00)
    2.  Секретаря-друкарки  з  8.00 – 17.00 (обід  з 12.00 – 13.00)
    3.  Завідуючої  бібліотекою  з  8.00 – 17.00 (обід  з 12.00 – 13.00)
    4.  Завгоспа  з  8.00 – 17.00 (обід  з 12.00 – 13.00)

  1. Вважати основною вимогою до всіх працівників школи розпочинати     та закінчувати робочий день із ознайомлення з оголошеннями, розмішеними на інформаційних стендах та наказами директора            під  підпис  в  приймальні  школи.
  2. Чергування  в  школі  в нічний час здійснюється сторожами за спеціально  затвердженим  графіком. В  нічний  час  перебування в школі  учнів,  педагогічного,  обслуговуючого  персоналу  та  інших  осіб  заборонено.                     

                                                                                   

                                                                                                                                          Додаток 5

Графік  чергових  адміністраторів  школи

Графік  чергування  заступників директора складається заступником директора  школи  з  ВР  Левандовською О.М. і затверджується директором,  розміщується  на  інформаційних  стендах  і  в  учительській.

Додаток 6

Пости  чергових  учителів  та  учнів  по  школі,  режим  чергування

1. Всі чергові учні, вчителі та черговий адміністратор зобов’язані мати бейджики  з  зазначенням функціональних обов’язків «черговий учень», «черговий учитель», «черговий  адміністратор» та  захисні  маски.

2. Класний  керівник  чергового  класу  приходить  на  роботу  о  7 : 30, чергує та  слідкує  за  порядком  у  школі,  веде  облік пропусків учнями навчальних  занять  та  звітує  перед  черговим  адміністратором.

  1. Передача чергування по школі одним класом іншому проводиться класними  керівниками,  згідно  графіку  чергування  після  останнього уроку  п’ятниці.

Додаток 7

Режим  провітрювання  та  вологого  прибирання

  1. Встановити, що обов’язкове щоденне вологе прибирання класних приміщень, з використанням дезінфікуючих засобів де навчаються учні 1-11 класів, здійснюється обслуговуючим персоналом  школи  в  кінці  дня.
  2. Провітрювання  навчальних  кабінетів  здійснюється  класними керівниками та  вчителями  під  час  перерв.

Додаток 8

Порядок  обліку  та  контролю  за  відвідуванням  учнів  школи

  1. Облік відсутніх учнів школи з зазначенням причини пропусків здійснюється  щоденно  класними  керівниками  на  початку першого уроку та передається в приймальню школи  де прийнята інформація систематизується  та  передається  в  приймальню  міськУО.

  1. В книгу обліку запізнень учнів до школи також вносяться відповідні записи  черговим  вчителем,  протягом  першого  уроку.

  1. Черговий адміністратор здійснює щоденний аналіз інформації про відвідування учнями  школи, про що періодично видається  відповідний наказ  по  школі,  в  разі  потреби  приймає  оперативні  заходи  щодо  стану відвідування  та  доводить  інформацію про стан відвідування учнями  школи  на  щотижневій  нараді  при  директорі.

  1. Книга обліку відвідування зберігається в кабінеті у чергового адміністратора.

Графік харчування здобувачів освіти
Рубіжанської спеціалізованої школи

 І-ІІІ ступенів №2

2 перерва (9.40-10.00) – 1-2 класи

3 перерва (10.45-11.05) – 3-4 класи

4 перерва (11.50-12.00) – 5-11 класи платники, 5-11 класи пільговики

13.00 – група подовженого дня



СХВАЛЕНО

педагогічною радою Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Рубіжанської міської ради Луганської області

Протокол №  1 від  27.08.2020

                            

 ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Рубіжанської міської ради Луганської області

 Наказ № 117         від  28.08.2020

 Директор __________ Олександр ОШНЕК

                              

                                          

Тимчасовий порядок 
організації освітнього процесу в

Рубіжанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2

в період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусу

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2020- 2021 навчальному році Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2  здійснює освітню діяльність з урахуванням тимчасових рекомендацій МОЗ України, затверджених Постановою від 30.07.2020 № 42, та листа МОН України від 05.08.2020 № 1/9-420, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

  Підготовчі  заходи  щодо  відновлення  освітнього  процесу

 №

Заходи

Виконавці

Термін виконання

1

Скласти  інструкції:

  • з охорони праці під час роботи в закладі освіти  в умовах  карантину;
  • з безпеки життєдіяльності учасників освітнього  процесу  під  час  карантину;

Адміністрація

До 18.08.2020

2

Завершити ремонтні та профілактичні роботи, здійснити прибирання усіх навчальних приміщень   та   прилеглої   території  школи

(дезінфекція поверхонь, перевірка вікон щодо

забезпечення наскрізного провітрювання, решіток на отворах  вентиляційної  системі. 

Завгосп, прибиральн.

службових

приміщень

До 01.09.2020

3

Проінформувати учасників освітнього процесу про правила організації освітнього процесу, відвідування закладу освіти та перебування в ньому в умовах профілактики розповсюдження коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Адміністрація, класні

керівники

1-11 класів, завгосп

До 01.09.2020

4

Провести роз'яснювальні роботи з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної  хвороби (COVID-19) серед персоналу або здобувачів освіти.

Адміністрація, класні

керівники

1-11 класів, завгосп

До 01.09.2020

5

Розмістити  інформацію (плакати/ банери) про необхідність дотримання  респіраторної

гігієни та етикету кашлю.

Медична сестра

До 01.09.2020

6

Організувати на входах до закладу місця для обробки рук антисептичними засобами та розмістити контейнери/урни з кришкою для використаних масок.  Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівниками про правила та необхідність дезінфекції рук.

Завгосп,

медична сестра

До 01.09.2020

7

Виокремити й обладнати у школі ізолятор  для тимчасового перебування учасників освітнього процесу у разі виявлення в них симптомів гострого респіраторного захворювання та/або підвищеної температури

Завгосп,

медична сестра

До 01.09.2020

8

Розробити алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з виявленням симптомів коронавірусної  хвороби (COVID-19)  середздобувачів  освіти  та  працівників закладу.

Адміністрація

До 01.09.2020

9

Провести інструктажі з безпеки життєдіяльності для учасників освітнього процесу з питання запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних  заходів,  навчання  щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального  захисту та  їх  утилізації.

Заступник директора  школи з ВР,

класні керівники 1-11 класів,

медична сестра

28.08.2020

01.09.2020

10

Провести роз'яснювальну роботу з батьками здобувачів освіти щодо обмеження відвідування ними закладу освіти. Усі контакти здійснюються дистанційно  за  допомогою   будь-яких  засобів  зв'язку).

Заступник директора з ВР,

класні керівники 1-11 класів,

медична сестра

До 01.09.2020

11

Створити умови для мінімізації ризику інфікування: збільшити вільний простір у навчальних приміщеннях (прибрати зайві меблі, килими, м’які іграшки тощо), обладнати місця для збору та подальшої утилізації засобів  індивідуального захисту.

Завгосп, класні керівники

1-11 класів

До 01.09.2020

Особливості  організації  освітнього  процесу

Заходи

Виконавці

Термін виконання

1

За необхідності вносити зміни до термінів проведення канікул, початку та завершення навчальних семестрів, з урахуванням епідеміологічної  ситуації.

Адміністрація

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

2

Уникати організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: зменшити кількість комунікаційних   вправ,   групових   ігор, що

передбачають тактильний контакт, проводити  ранкові  зустрічі  із дотриманням соціальної  дистанції  тощо.

Учителі,

      класні

      керівники

    1-11 класів,

      вихователі

     ГПД

Постійно, протягом дії карантинних

обмежень

3

За необхідності передбачити у розкладі занять визначення різного часу початку та закінчення занять (перерв) для різних класів, по можливості максимально використовувати технології змішаного навчання.

Заступники директора з НВР

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

4

Забезпечити раціональне використання запасних виходів із закладу, виокремлення зон переміщення для різних вікових категорій  здобувачів  освіти.

Адміністрація,

завгосп

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

5

Усі працівники закладу повинні мати засоби індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи, на 5 робочих днів, у т.ч. на 1 робочу зміну –  безпосередньо на робочому місці, дотримуватися правил використання індиві-дуальних  засобів  захисту  та  їх  утилізації.

Працівники закладу

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

6

Допускати до роботи персонал закладу за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром. Працівники із ознаками гострого респіраторного захворювання           або підвищеною температурою  тіла понад 37,2 С°  не допускаються  на  робоче  місце.

Здобувачі освіти допускаються в масках. Забороняється допуск до закладу батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують  осіб  з  інвалідністю.

медична сестра,

черговий учитель

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

7

Перед початком занять проводити опитування здобувачів освіти щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної         хвороби. Регулярно комунікувати телефоном з батьками  учнів для з’ясування  стану  здоров'я   їх  дитини.

Учителі, класні керівники

   1-11 класів

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

8

У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби діяти згідно із затвердженим алгоритмом  дій.

медична сестра, класні керівники

   1-11 класів

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

9

Здійснювати регулярний моніторинг та аналіз відвідування занять учнями з метою раннього виявлення збільшення захворюваності та інформування  адміністрації  школи.

Заступник директора  школи з ВР,

медична сестра, класні керівники

   1-11 класів

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

10

 Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях.

Учасники освітнього процесу

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

11

Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим для усіх учасників освітнього процесу.

Учасники освітнього процесу

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

12

Уникати масових скупчень, обмежити проведення масових заходів  в закритих приміщеннях (окрім заходів, необхідних для забезпечення функціонування закладу освіти – проведення робочих нарад, педагогічних рад, конференцій  трудового  колективу  тощо).

Адміністрація, вчителі, класні керівники

1-11 класів

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

13

 Рухатися  по  закладу  згідно  з  маршрутами

 й  графіком  руху.

Учасники освітнього    процесу

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

14

З метою забезпечення соціальної дистанції під час навчання використовувати великі приміщення (зокрема, актову, конференц і спортивну зали), а також за сприятливих погодних умов забезпечувати проведення занять  з  окремих  предметів  просто  неба;

за необхідності проводити навчальні заняття з окремих предметів або в окремі навчальні дні у підгрупах, використовуючи технології змішаного  навчання.

Учителі,

класні керівники

1-11 класів, вихователі

     ГПД

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

15

У туалетних кімнатах забезпечити  наявність рідкого мила, антисептичних засобів для рук,  паперових  рушників і контейнерів/урн з кришкою для використаних масок та паперових   рушників.

Використання багаторазових рушників заборонено.

Завгосп

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

16

 Після      кожного      навчального     заняття     проводити     провітрювання   впродовж   не

менше 10 хвилин.

Учителі, класні керівники 1-11 класів

Постійно, протягом дії

карантинних

обмежень

17

Після проведення занять у кінці робочого дня проводити очищення та дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для  сидіння,  перил  тощо).

Прибиральники службових приміщень

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

Особливості  організації  харчування

 №

Заходи

Виконавці

Термін виконання

1

Скласти  графік  харчування  здобувачів освіти.

Медична  сестра

До 01.09.2020

2

При організації харчування забезпечити відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення  за  столом  не  більше 4-х  дітей.

Завгосп,

   медична

     сестра

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

3

Готувати, видавати страви або здійснювати розрахунок у засобах індивідуального захисту: захисній масці або респіраторі, захисних окулярах або захисному щитку, одноразових рукавичках (змінювати їх після кожної дії (виробничого процесу на харчоблоці їдальні), не пов'язаних між собою)

  Працівники

  харчоблоку

Постійно, протягом дії карантинних обмежень

4.

Заборонити роботу буфету

Працівники

буфету

Постійно, протягом дії карантинних обмежень



    

СХВАЛЕНО

педагогічною радою Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Рубіжанської міської ради Луганської області

Протокол № 1 від  27.08.2020

                            

 ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом директора Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Рубіжанської міської ради Луганської області

 Наказ №  119          від 28.08.2020

 Директор __________ Олександр ОШНЕК

                              

                                      

 

Алгоритми дій
на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з виявленням
симптомів коронавірусної  хвороби (COVID-19)  серед здобувачів  освіти  та  працівників закладу

1. Учитель дистанційно, за допомогою телефонного зв’язку  інформує чергового адміністратора та медичну сестру про виявлення симптомів  коронавірусної  хвороби (COVID-19).

2. Медична сестра забирає учня до ізолятора та повідомляє завгоспа школи про необхідність здійснити дезінфекцію приміщення,  в якому перебувала дитина,  в  якої  виявлено  симптоми  коронавірусної  хвороби (COVID-19).

3. Учнів класу ізолюють в окремому приміщені. Дітям забороняють переміщуватись  по школі. У разі потреби медична  сестра  викликає швидку медичну  допомогу.

4. Прибиральниця  проводить  ретельну  дезінфекцію  приміщення.

5. Черговий адміністратор інформує батьків та управління освіти Рубіжанської міської  ради  про  виявлення  дитини  з  ознаками  коронавірусної  хвороби (COVID-19). Вживає  заходів  для  обмеження  входу до  приміщень  де  перебувала  дитина інших дітей та працівників школи.

6. Управління освіти Рубіжанської міської ради інформує медичну установу Держпродспоживслужби  про  виявлення  в школі дитини  з  ознаками  коронавірусної  хвороби (COVID-19).

7. Учитель проводить інструктаж з дітьми, які перебували в контакті з учнем з ознаками хвороби. Діти з класу, в якому було виявлено учня з ознаками коронавірусної  хвороби (COVID-19), переходять на самоізоляцію до отримання  школою  інформації  про  результати  лабораторних  досліджень.

8. Якщо тест не підтверджує COVID-19 – діти класу повертаються до навчання.

9. Якщо тест підтверджує хворобу, діти переходять на дистанційне навчання на  два  тижні.

      

                 





РУБІЖАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2
РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від 16 червня 2020 р.                                                     м. Рубіжне                                                             № 82

Про попереднє зарахування
дітей до 1-х класів
На виконання Закону України «Про освіту», р.І, п.1.2., р.ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України 16.04.2018 № 367 від та на підставі особистих заяв батьків дітей, відповідно до території обслуговування школи
НАКАЗУЮ:
1. Зарахувати до перших класів на 2020-2021 навчальний рік дітей у РУБІЖАНСЬКУ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ ШКОЛУ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ за умови надання медичної картки форма № 068-1/о:
1) Анічкіна;
2) Бикову;
3) Верзун;
4) Воронкіну;
5) Вірченко;
6) Волкодав;
7) Воробєй;
8) Гошкодерю;
9) Гранкіну;
10) Гребенюк М;
11) Гребенюка П.;
12) Джафарову;
13) Заславську;
14) Д’яченко;
15) Зубкову;
16) Ігнатенко;
17) Єщенко;

18) Калінічева;
19) Краснянську;
20) Кривоноса;
21) Лебідь;
22) Лободенко;
23) Луніна;
24) Лунецького Д.;
25) Лунецького Є.;
26) Любченка;
27) Моніну;
28) Ніколаєва;
29) Несмеянова
30) Гузенко;
31) Писаревського;
32) Попову А.;
33) Попову М.;
34) Прокопенка;

35) Рамзанова;
36) Ріттера;
37) Семенова;
38) Семеняку;
39) Середу;
40) Серопян;
41) Сьомочкіну;
42) Скорик;
43) Слободянюка;
44) Сядристого;
45) Урсова;
46) Толстошеєву;
47) Тремполець;
48) Фень;
49) Христос;
50) Чапліну;
51) Шапкіну;
52) Шендру;
53) Шумкова;
54) Гресь;
55) Зуєнко А.;
56) Зуєнко А.;
57) Коренєва;
58) Коробейнікова;
59) Либу;
60) Поварову.

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи Олександр ОШНЕК





УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ  РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ

від 14 квітня 2020 р.                                    м. Рубіжне                                                           № 98

Про прийом документів для зарахування учнів до 1-х класів закладів загальної  середньої освіти міста Рубіжного у 2020-2021 навчальному році

На виконання абзаців 1, 2, 3 пункту 1, пункту 2 статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», Постанови Кабінету Міністрів України від 13.092017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за  №564/32016, пункту 8 розділу IV Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОН України від 25.06.2018 № 676, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України11 вересня 2018 року за № 1028/32480, листа МОН України від 31.03.2020 № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», рішення Рубіжанської міської ради Луганської області від 27.06.2018  № 54/9 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування» та з метою організованого прийому дітей до перших класів, забезпечення доступності здобуття повної загальної середньої освіти, раціональної організації освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

  1. Встановити термін прийому документів для зарахування учнів до 1-х класів  у 2020-2021 навчальному році закладів загальної  середньої освіти міста з 15 травня по 16 червня 2020 року.
  2. Запровадити на час карантину гнучкий режим прийому документів та їх копій для зарахування учнів до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році.
  3. Директорам закладів загальної середньої освіти:
    1. Дозволити батькам подавати документи в сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису.
    2. Вхідні документи, отримані у такий спосіб, реєструвати окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника  і адресата.
    3. Дотримуватися при зарахуванні дітей до 1-х класів пунктів 1,2 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за  №564/32016.
    4. Заборонити під час зарахування учнів до 1-х класів проведення конкурсів та заходів для перевірки знань і компетентностей дитини.
    5. Організувати прийом підтверджених необхідних документів для зарахування дітей до 1-х класів (замість надісланих електронною поштою) після припинення карантину.
    6. Оприлюднювати на офіційних веб-сайтах закладів освіти список зарахованих учнів до 1-х класів у 2020-2021 навчальному році лише з дотриманням Закону України  «Про захист персональних даних».

4.  Оприлюднити даний наказ на офіційному вебсайті управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області.

5.     Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста управління освіти  С. Бурлуцьку.

Начальник управління освіти

Олена ОБАПОЛЕНКО

З наказом ознайомлена  _______________   ______________­____       С.Бурлуцька                                        



Шкільна мережа         2019-2020 н.р.        станом на 09.09.2019

Клас

Мова навчання

Кількість учнів у класі

українська

31

українська

29

українська

28

українська

29

українська

29

російська

28

українська

25

російська

26

Всього 1-4 класів – 8

225

українська

28

українська

23

українська

19

українська

20

українська

33

українська

33

українська

22

російська

23

російська

25

українська

23

російська

22

Всього 5-9 класів – 11

271

10

українська

25

11а

українська

24

11б

українська

21

Всього 10-11 класів – 3

70

Всього класів по школі - 22

        566



РУБІЖАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2

РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ

від 21 серпня 2019 р.                                                  м. Рубіжне                                                                  № 195

Про режим  роботи  школи

у 2019 – 2020 н.р.

         Відповідно до Закону України «Про освіту», п.5. ст.16, Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Типових навчальних планів  загальноосвітніх навчальних закладів, листа Міністерства освіти та науки України від 27.10.1999р. №1/9-419 «Про тривалість уроків у початкових класах» та наказу управління освіти Рубіжанської міської ради від 07.08.2019 № 288 «Про організацію освітнього процесу  в закладах загальної середньої освіти міста в 2019 – 2020 навчальному році».

         З метою чіткої організації навчально-виховного процесу та забезпечення стабільного функціонування школи, продуктивної  роботи всіх  її ланок та структур, узгодження всіх напрямів  роботи шкільного колективу та з метою цілеспрямованої  діяльності усіх учасників освітнього процесу в 2019 –  2020 навчальному році

НАКАЗУЮ:

       1. Затвердити режим роботи школи з додатками:

Додаток 1. Структура 2019-2020 навчального року.

Додаток 2. Часовий режим та змінність роботи школи.

Додаток 3. Тривалість уроків та розклад  дзвінків.

Додаток 4. Режим роботи педагогічного та обслуговуючого персоналу.

Додаток 5. Графік  чергових адміністраторів школи.

Додаток 6. Пости чергових учителів та  учнів по школі і режим чергування.

Додаток 7. Режим провітрювання та вологого прибирання.

Додаток 8. Порядок  обліку та контролю за відвідуванням учнів школи.

2. Режим довести до відома педагогічних працівників на педраді             29 серпня 2019 року  та до обслуговуючого персоналу школи. Копію наказу під підпис надати: заступникам директора школи Гончаренко Е., Максютенко Л., Левандовьскій О., завгоспу школи Потапчекно Н., на вахту, на інформаційні стенди школи, сторожам, а також  розмістити  на  сайті  школи.

3. Зобов’язати  всіх  працівників  школи  неухильно  дотримуватись  вимог  режиму.

4. Зобов'язати  вчителів,  які  проводять  останні  уроки, супроводжувати  учнів 1 – 9 класів  до  виходу  зі  школи,  забезпечуючи  порядок  та безпеку під  час  виходу  учнів  зі  шкільного  вестибюлю  та  подвір'я.

5. Відвідування учнями виставок, музеїв, проведення екскурсій, подорожей  тощо  здійснювати  тільки у відповідності до наказу директора  школи.

6. Після  завершення подорожей, екскурсій, відвідування виставок, музеїв,  та  інших  позакласних  заходів вчителю, що призначений наказом  відповідальним  за проведення такого заходу, по його завершенні  інформувати  директора  школи.

7. Категорично  забороняється:

          7.1. Відпускати  учнів  з  уроків,  у  тому числі на різні заходи  (репетиції,  змагання)  без  дозволу  адміністрації  школи.

          7.2. Паління вчителів, працівників школи та учнів у школі та на її території.

          7.3. Допускати  сторонніх  осіб  на  уроки  без  дозволу  адміністрації.

          7.4. Користування  мобільними  телефонами під час навчально-виховного  процесу  учнями  школи.

           7.5.  Вносити зміни до класних журналів,  а саме: зарахування та вибуття  учнів  вносить  лише  класний  керівник  за  наказом директора школи. У разі помилкового або неправильного запису в журналах поряд робиться правильний, який засвідчується підписом  директора  та  скріплюється   печаткою   школи.

            7.6.  Перебувати  учням  та  вчителям  у  верхньому  одязі   в навчальних  кабінетах  та  їдальні  школи.

            7.7.  Проведення  будь-яких торгівельних операцій у приміщенні школи  та  шкільного  подвір’я,  за  винятком  буфету.

8.  Ведення  щоденників  вважати  обов'язковим  для  учнів  2 – 11  класів.

9. За збереження навчального кабінету його обладнання та майна         несе  повну  відповідальність (в  тому  числі  і  матеріальну)  вчитель, який  працює  в  цьому  приміщенні.

10. Відвідувачі школи (діти старших класів інших шкіл, батьки та сторонні  особи)  обов’язково  реєструються  при  вході  в школу у вахтера  в  спеціальному  журналі.

11. Додаткові освітні послуги (спортивні секції, хореографічні гуртки, тощо) здійснюються виключно в позаурочний час, згідно затвердженого графіку занять з дозволу адміністрації школи у встановленому законодавством  порядку  при  умові  сплати  коштів  за  оренду.

12.  Категорично забороняється проведення в школі додаткових платних  послуг не  передбачених  навчальним  планом – репетиторство.

13. Доступ будь-кого (крім господарських служб) до підвальних, службових  приміщень  та  даху  школи  категорично  заборонено.

14.  У разі  виникнення  надзвичайних  ситуацій   всім  працівникам  діяти у відповідності до плану дій під час надзвичайних ситуацій. Виклик відповідних служб здійснюється безкоштовно з будь-якого телефону школи.

15. Позакласні   заходи   проводяться   за   планом,  затвердженим директором  школи.   Проведення  всіх  позакласних  заходів  дозволяється  лише  до  17:00.

16. Хід виконання даного наказу перевіряти щомісячно. Підсумки перевірок  виконання  даного  наказу  надавати  директору  школи.

Заступник директора з НВВ Гончаренко Е..

Заступник директора з НВР Максютенко Л..

Заступник директора з ВР Левандовська О..

Завгосп школи Потапченко Н..

17.  Контроль  та  координацію  за  виконанням  даного наказу покласти на  заступника директора школи з навчально-виховної  роботи Гончаренко Е.Ю. та  завгоспа  школи    Потапченко Н.О..

Директор школи                                                                  О.А. Ошнек

Додаток 1

Структура 2019 – 2020  навчального  року

  1. Навчальний  рік  розпочинається  2 вересня  2019  року.

  1. Навчальні  заняття  організовуються  за семестровою  системою:

І  семестр – з  02  вересня  2019 р.  по  24  грудня  2019 р.;

ІІ  семестр – з  13  січня  2020 р.  по  29  травня  2020 р..

  1. Закінчується 2019–2020 навчальний рік: проведенням державної підсумкової  атестації (ДПА) випускників:

   -  початкової  школи (4 кл);                  Строки  проведення  ДПА

-  основної  школи (9 кл);                       будуть  доведені

-  старшої  школи (11 кл).                              додатково

  1. Навчальні   заняття   організовуються   для  1-11  класів  в  одну  зміну  за п’ятиденним   режимом.

  1. Тривалість  уроків:

-  1- і класи – 35 хвилин;

-  2- 4 класи – 40 хвилин;

5-11 класи – 45 хвилин.

6.  Протягом   навчального   року   для   учнів   проводяться   канікули:

     -  осінні –  з  28  жовтня  2019  р.  по  03  листопада  2019  р.;

     -  зимові –  з  26  грудня  2019  р.  по  12  січня  2020  р.;

     -  весняні –  з  30  березня  2020  р.  по  05  квітня  2020  р..

    

                                                                                                                                            Додаток 2

Часовий  режим  та  змінність  роботи  школи

у  2019-2020  навчальному  році

  1. Школа  працює  щоденно,  крім  суботи  та  неділі  і святкових  днів з 8.00 до 18.35.
  2. Вхід  учнів  до  школи  розпочинається  о  7.45.  

     Сторож  школи  о 7.00  відчиняє  головний  вхід.

  1. При необхідності за розпорядженням директора можуть відкриватись запасні  виходи.
  2. В першу зміну навчаються :

      -  учні  1  класів  з  8.00  до  12.35;

-  учні  2 – 4  класів  з  8.00  до  12.40;

      -  учні  5 – 11  класів  з  8.00  до  15.25;

      -  індивідуальні  заняття (проводяться  згідно  затвердженого  розкладу).

  1. В  другу  зміну  працюють:

       - група  продовженого  дня  з 12.35  до 18.35;

  1. Графіки  роботи  їдальні, медпункту та психологічної служби затверджуються  директором  школи.
  2. Батьківські збори та зібрання учнів проводяться лише при умові погодження  з  адміністрацією  школи.
  3. Школа зачиняється о 20.00 особисто черговим сторожем. Забороняється перебування  в  приміщеннях школи людей після вказаного часу без дозволу адміністрації  школи.
  4. Робота спортивних секцій в позаурочний час регламентується встановленими угодами оренди, але їх проведення обмежене в часі до 21.00.
  5.  В суботу, неділю  та  святкові  дні  школа не працює, допуску в приміщення  закладу  немає,  за  винятком  проведення  невідкладних   робіт  та  заходів  тільки  за  дозволом  директора  школи.

Додаток 3

Тривалість  уроків  та  розклад  дзвінків

1. Тривалість уроків становить:

  • у 1 – х  класах  –  35  хвилин;
  • 2 – 4  класах   –  40  хвилин;
  • 5 – 11  класах   –  45  хвилин.

Різниця в часі  навчальних годин використовується для продовження тривалості  перерв  між уроками з метою організації продуктивного відпочинку  учнів,  для відновлення фізичних та розумових сил кожної дитини.

2. Розклад  дзвінків  в  школі  I  ступеня (1-4 кл.):

№ уроку

1 клас

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, хв.

Здійснюється харчування

1

800

835

10

2

855

930

30

сніданок

3

1000

1035

20

динамічна пауза

4

1105

1140

10

5

      1200

1235

-

№ уроку

2-4 класи

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, в..

Здійснюється харчування

1

800

840

10

2

855

935

25

3

1000

1040

25

сніданок

4

1105

1145

15

5

      1200

1240

-

ГПД

3. Розклад  дзвінків  у  школі  II-III  ступеня  (5-11 класи):

№ уроку

5-11 класи

Початок уроку

Закінчення уроку

Тривалість перерв, хв.

Здійснюється харчування

1

800

845

10

2

855

940

20

3

1000

1045

20

4

1105

1150

10

5-11 класи

5

      1200

1245

10

6

1255

1340

10

7

1350

1435

5

8

1440

1525

-

  1. Встановити, що дзвінки по школі подає черговий по школі з обслуговуючого  персоналу.

Додаток 4

Режим  роботи  педагогічного  та  обслуговуючого  персоналу

  1. Встановити час початку робочого дня для нижчезазначених категорій працівників  школи:

-  чергових  адміністраторів  школи – 7.45;

-  класних  керівників – 7.45;

-  для  педагогічних  працівників –  за  15  хвилин   до  початку  уроку;

-  для  обслуговуючого  персоналу  о  8.00;

          -  для  технічних  працівників:  о 6.00  для  І зміни та о 10.00 для ІІ зміни.

  1. Встановити  для  адміністративного  персоналу  ненормований  робочий день.
  2. Встановити  час  завершення  робочого  часу  для  обслуговуючого персоналу  о  17.00.
  3. Визначити  час  завершення  робочого  часу  для  технічного  персоналу  о 14.00 для  І  зміни  та о 18.00 для  другої  зміни.
  4. Встановити  час  роботи  робітників:
    1.  По  обслуговуванню  приміщення  з  7.00 – 16.00 (обід  з 12.00 – 13.00)
    2.  Секретаря-друкарки  з  8.00 – 17.00 (обід  з 12.00 – 13.00)
    3.  Завідуючої  бібліотекою  з  8.00 – 17.00 (обід  з 12.00 – 13.00)
    4.  Завгоспа  з  8.00 – 17.00 (обід  з 12.00 – 13.00)

  1. Вважати основною вимогою до всіх працівників школи розпочинати     та закінчувати робочий день із ознайомлення з оголошеннями, розмішеними на інформаційних стендах та наказами директора            під  підпис  в  приймальні  школи.
  2. Чергування  в  школі  в нічний час здійснюється сторожами за спеціально  затвердженим  графіком. В  нічний  час  перебування в школі  учнів,  педагогічного,  обслуговуючого  персоналу  та  інших  осіб  заборонено.

                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                            Додаток 5

Графік  чергових  адміністраторів  школи

  1. Графік чергування заступників директора складається заступником директора  школи  з  ВР  Левандовською О.М. і затверджується директором,  розміщується  на  інформаційних  стендах  і  в  учительській.
  2. Чергування в школі в нічний час здійснюється сторожами за спеціально затвердженим графіком. В нічний час перебування в школі учнів, педагогічного, обслуговуючого  персоналу  та  інших  осіб  заборонено.

Додаток 6

Пости  чергових  учителів  та  учнів  по  школі,  режим  чергування

1. Всі чергові учні, вчителі та черговий адміністратор зобов’язані мати бейджики  з  зазначенням функціональних обов’язків «черговий учень»,        а  для  вчителів  та  чергового  адміністратора  з  зазначенням  прізвища, ім’я  та  по  батькові. 

2. Класний  керівник  чергового  класу  приходить  на  роботу  о  7 : 30, чергує та  слідкує  за  порядком  у  школі,  веде  облік пропусків учнями навчальних  занять  та  звітує  перед  черговим  адміністратором.

  1. Передача чергування по школі одним класом іншому проводиться класними  керівниками,  згідно  графіку  чергування  після  останнього уроку  п’ятниці.

Додаток 7

Режим  провітрювання  та  вологого  прибирання

  1. Встановити, що обов’язкове щоденне вологе прибирання класних приміщень, де навчаються учні 1-11 класів, здійснюється обслуговуючим персоналом  школи  в  кінці  дня.

Додаток 8

Порядок  обліку  та  контролю  за  відвідуванням  учнів  школи

  1. Облік відсутніх учнів школи з зазначенням причини пропусків здійснюється  щоденно  класними  керівниками  на  початку першого уроку та передається в приймальню школи  де прийнята інформація впорядковується  та  передається  в  приймальню  міськУО.

  1. В книгу обліку запізнень учнів до школи також вносяться відповідні записи  черговим  вчителем,  протягом  першого  уроку.

  1. Черговий адміністратор здійснює щоденний аналіз інформації про відвідування учнями  школи, про що періодично видається  відповідний наказ  по  школі,  в  разі  потреби  приймає  оперативні  заходи  щодо  стану відвідування  та  доводить  інформацію про стан відвідування учнями  школи  на  щотижневій  нараді  при  директорі.

  1. Книга обліку відвідування зберігається в кабінеті у чергового адміністратора.


Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.