Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 82 людини

Dідкритий урок у 9-А класі за темою: “This Amazing World of English-Speaking Countries” (Тюніна Ю.М.)

Дата: 2 грудня 2019 о 13:02, Оновлено 2 грудня 2019 о 13:11
572 перегляда

     14 листопада вчитель англійської мови Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Тюніна Юлія Миколаївна поділилась своїм досвідом роботи, презентувавши колегам і адміністрації школи відкритий урок у 9-А класі за темою: “This Amazing World of English-Speaking Countries”.

     Запропонований урок є узагальненням та систематизацією знань, умінь і навичок за розділом «Англомовні країни. Культура і звичаї». Тема та зміст уроку повністю відповідали програмі та календарному плануванню.

   Даний урок є орієнтованим на формування розвитку лексичних та граматичних навичок і вмінь іншомовної мовленнєвої діяльності: читання, аудіювання, говоріння, монологічного та діалогічного мовлення та оволодіння учнями такими аспектами мови: вимовою, лексикою, граматикою (Conditional Sentences Type 2). Зміст уроку сприяв розширенню світогляду учнів щодо англомовних країн, їх культурної та історичної спадщини.

      На уроці відбулися всі етапи уроку: організація роботи класу, вступне слово вчителя, мовленнєва розминка, введення в іншомовну атмосферу, удосконалення роботи в групах, підведення підсумків та рефлексія. Всі окремі етапи уроку були логічно пов’язані між собою та базувалися на принципі від простого до складного.

     Працюючи індивідуально, в парах та командах, учні швидко переключалися з одного завдання на інше, динамічна зміна завдань не давала їм можливість засумувати.

    Для досягнення цілей уроку та підвищення мотивації навчання учнів вчитель використовував інформаційні технології, дидактичні матеріали, кольорові кульки із запитаннями, креативні завдання. Всі ці засоби підтримували зацікавленість учнів до уроку. Принцип виховного навчання реалізовувався завдяки виховним можливостям уроку, які включали в себе елементи змагання, творчу взаємодопомогу, креативне мислення учнів.

   Для релаксації учням було запропановано заспівати пісню End of the Lineамериканської групи Travelling Wilburys. Приємною несподіванкою для всіх присутніх стала поява чарівниці, яка закружляла на пуантах, виконавши фрагмент з театральної постанови «Лускунчик» - танок феї Драже.

    Урок проводився англійською мовою, завдання пояснювалися англійською мовою, учні завжди розуміли завдання, які ставив перед ними вчитель.

    В цілому, підводячи підсумки, можна сказати, що урок виявився дуже ефективним, з точки зору виконання цілей та завдань уроку, у відповідності до вікових особливостей учнів. Під час уроку відбувалася взаємодія між вчителем та учнями, що веде до плідного і результативного навчання. Отримані результати цілком задовольнили очікування вчителя та учнів.

    Урок, як і будь-яке інше складне явище, має бути осмислений вчителем, «пропущений» через його розум і серце. Тільки в цьому випадку він може бути проведений на високому емоційному і технологічному рівні. Проведення уроку є реалізація плану, наміченого вчителем, тобто якість і успішність проведення уроку в значній мірі залежать від якості плану уроку.

    Адміністрація школи та колеги високо оцінили рівень підготовки та проведення відкритого уроку Тюніною Ю.М. та рекомендували його розробку до друку у науково-методичних виданнях країни.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.