Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 21 травня 2018 о 13:33, Оновлено 23 травня 2018 о 09:58

Вітаємо переможців

https://youtu.be/TG7Rm2I9qco посилання на відео

Виховна система навчальних закладів Луганщини на сучасному етапі передбачає виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, козацьких традицій, здорового способу життя. В Рубіжному  вже третій рік поспіль проходить міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Така форма позакласної роботи ґрунтується на засадах козацьких традицій і, як показав досвід, є ефективною для формування самосвідомості та активної громадянської позиції школярів, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Програма гри у 2018 р. передбачала  проведення військово–спортивних, туристсько-краєзнавчих змагань, культурно-просвітницьких конкурсів.

Учасники ретельно підготувались до завдання, наш рій мав оригінальну назву, емблему, прапор, форму-однострій (вишиванки, камуфляж).

Найкращі знання з історії рідного краю продемонстрували наші учасники гри  під час конкурсу «Відун» (посіли І місце).

Любов до Батьківщини, повагу до українського народу учні продемонстрували під час мистецького конкурсу «Ватра». Оригінальністю відзначався виступ рою «Патріот»:  вони  виконали український танок, яскраво, змістовно відобразили патріотичні погляди у літературно-музичній композиції  (посіли ІІІ місце). Слід зазначити, що учасники самі писали сценарій (Литвиненко А.), ставили сцени рукопашного бою (Олійник Р.), виступали в ролі хореографів (Ярослав А.,Анічкина Х.).

Завзята, емоційна боротьба між роями розгорнулась під час туристсько-спортивних змагань. Спритно, вміло, швидко, наче справжні козаки Запорізької січі, учасники долали етапи туристичної смуги перешкод. Наш рій зайняв:

ІІІ місце у стройовому конкурсі «Впоряд», ІІІ місце у медичному конкурсі «Рятивник», ІІІ місце у конкурсі «Таборування».

Вважаю,що міські змагання визначили найсильніших, найвитриваліших джур.

За підсумками всіх видів конкурсів та змагань журі визначило загальних переможців гри  і почесне ІІІ місце зайняв  рій «Патріот» (СШ№2 керівник - Ємчук Д.В.)

Адміністрація та вчителі школи не приховують своєї гордості за молодих вихованців  та бажають  усім  залишатися гідними  представниками української нації.

Педагог-організатор школи  Кашуба І.Л.