Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 82 людини

Створюємо мурали в Школі миру!

Дата: 4 серпня 2020 о 08:26, Оновлено 4 серпня 2020 о 15:25
319 переглядів

У суботу 1 серпня  у Рубіжанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 художники Даша Нагаєць та Олексій Козирь проводили творчу майстерню зі створення сучасних  муралів. Долучилися до процесу створення стінописів   учні школи, батьки, вчителі. Адже основна мета  заходу –  сприяти розвитку уміння дивитися на світ по-новому, удосконалювати художні компетенції майбутнього  покоління.  А розпис  інтер’єрів завжди  відкриває  двері  в безмежний світ мистецтва.  Малюнок, нанесений на стіни, може змінити простір навколо людини, створити настрій або просто доповнити цілісний образ приміщення школи.

          Приємно було чути відгуки вчителів: «Участь у майстер класі подарувала мені можливість відчути емоційне захоплення і спосіб розкрити свій творчий потенціал».(Середа О.М. вчитель іноземної мови).

«Даний захід дозволив поринути у світ дитинства і спробувати себе у незвичній ролі художника-початківця, який додав фарб рідній школі». (Тюніна Ю.М. вчитель іноземної мови).

Одним із способів зацікавити дітей, відтепер, будуть  і ці особливі  арт-об'єкти. На одному з яких  будинки розташовані на двох планах відносно глядача, що дивиться на них. На хмаринах прописана цитата, сповнена позитивним посилом до навчання та нових знань. Елемент труби «схований» візуально в зображення ліхтаря, що з’єднується з лампою і теж виконаний у техниці скетчу.

         

Працювали у школі різноманітні локації.

На одному з них художник Максим Кущ поділився з глядачами досвідом  роботи у Китаї.

«Мені дуже сподобався цей захід. Було цікаво дізнатися творчий шлях художника, який прибув до нашого міста і дав нам можливість зробити нашу школу більш яскравою. Я задоволена, адже тепер шкільні будні будуть такими насиченими, як і ці картини, у малюванні яких приймали участь учні, вчителі та батьки» ( Длінна  Віолетта, учениця 9-В кл.).

Марія Тищенко – координатора проєкту презентувала анімаційний відео ролик про Школу миру.

На наступній локації журналістка Тетяна Бабіна провела цікаві лекції.

           «На нас чекало незвичайно цікаве спілкування з Тетяною Бабіною. Вже з перших слів ми затамували подих і розпочали дивовижну подорож Часів Київської Русі. Пані Тетяна поділилася з нами палким ентузіазмом та енергійним запалом. Приємно вразила зацікавленість нашими інтересамита життям нашого міста». (Попова К. Ю.,вчитель початкових класів).

Пані Тетяна цікаво розповідала про свою журналістську та громадську роботу. Потім відбулась невимушена бесіда. Тетяну  надзвичайно вразила відкритість наших дітей, їхня ерудиція, вміння спілкуватися. Усі присутні на цій зустрічі не відчували вікової різниці. Не було страху сказати щось не так. Надзвичайно приємно для нас, учителів,було почути одкровення наших учнів провисокий професіоналізм педагогів нашої школи. Одкровення Барсук Даші, Фаязової  Анастасії, Сьомочкіної  Ксенії навіть розчулили нашу гостю. Якось непомітно пролетів час і спілкування подовжилося за філіжанкою загальної кави. І, як годиться, фото на пам’ять, обмін телефонами, дружні обійми та впевненість, що ця зустріч не остання.

Результати спільної праці дітей і дорослих тепер будуть представлені широкому глядачеві в  розписах  на стінах Рубіжанської спеціалізованої школи №2.

Творча майстерня – частина Проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького розв’язання конфліктів»,  яку організація Поруч здійснює в партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFundDeutsсhland).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.