Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 82 людини

Звіт директора Рубіжанської СШ І-ІІІ ступенів №2 Ошнека Олександра Анатолійовича про роботу школи в 2019-2020 навчальному році

Дата: 1 червня 2020 о 08:35
445 переглядів

     

Звіт

директора Рубіжанської СШ І-ІІІ ступенів №2

Ошнека Олександра Анатолійовича

про роботу школи

в 2019-2020 навчальному році

    

       Шановні  батьки,  колеги  та  гості  сайту  нашої  школи.

        У зв’язку  з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) серед учасників освітнього процесу з 13 березня 2020 року в школі було введено карантин і освітній процес було продовжено з використанням  технологій дистанційного навчання. Зрозуміло, що таку форму навчання неможливо порівняти з повноцінним здобуттям освіти учнями в стінах рідної школи. Але педагогічний колектив докладав усіх зусиль для закінчення нашими дітьми  цього  навчального  року  в  тих  умовах,  які  склалися.

       Підійшов до свого завершення 2019-2020 навчальний рік і,  відповідно до Положення про порядок звітування керівників загальноосвітніх навчальних закладів про свою діяльність та про роботу школи перед педагогічним колективом і громадськістю, я  звітую  перед  вами  про роботу нашого  закладу освіти  в  цьому  навчальному  році.

       У своєму  звіті я надам  вам інформацію про нашу школу, чим вона жила, як працювала, які у неї проблеми та потреби, і чого нам удалося досягти в цьому навчальному році незважаючи на те, що відвідування учнями школи було фактично припинено з середини березня й закінчення освітнього процесу нам довелося здійснювати  в доволі незвичайних для всіх нас умовах.

       Школа – це другий дім як для наших учнів, так і для нас, учителів. І тому ми всіляко намагалися, щоб наш дім був комфортним, затишним і безпечним, а також, щоб у ньому були створені всі необхідні умови для отримання гідної освіти та виховання наших дітей.

     Загальна інформація про школу

      Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 знаходиться в комунальній  власності  Рубіжанської  міської  ради  Луганської  області.

      У  цїй  будівлі  школа  працює з 1978 року.  На  час відкриття школи проєктна  потужність  її  будівлі  була  розрахована  на  1648  учнів.

      Проте з того часу норми наповнюваності класів учнями суттєво змінилися, крім того, з 2005 року два поверхи одного крила будівлі нашої школи займає  управління  освіти  Рубіжанської міської ради Луганської області,  у наслідок  чого будівля  школи  має  повне  завантаження.

      На сьогоднішній день наша школа є другою за чисельністю учнів у місті Рубіжному після СШ № 10.

      Останні  5 років кількість учнів школи майже не змінюється.

      Головною метою діяльності школи є забезпечення реалізації права дітей на здобуття освіти, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

      У цьому навчальному році в школі навчалося 22 класи, у яких на початок року налічувалося 565 учнів. На кінець навчального року кількість учнів школи становить 558 учнів, серед яких:

      221 учень 1 – 4 класів (разом 8 класів);

      269 учнів 5 – 9 класів (разом 11 класів),

      68 учнів 10 – 11 класів (разом 3 класи).

      Середня наповнюваність класів по школі становила 25,4 учні.

      Упродовж  навчального року працювало 2 групи продовженого дня, одна   з яких з денним сном першокласників. Для цього в нас є кімната відпочинку з відповідними  меблями  та  постільною  білизною.

      Для адаптації майбутніх першокласників до школи в цьому навчальному році, як і в минулі роки, у нас працювала «Школа майбутнього першокласника». Заняття в цій школі безкоштовно проводили вчителі початкових класів та  англійської мови. З листопада по березень ці заняття пройшли 44 дитини шестирічного віку. З метою дотримання наступності впродовж навчального року школа підтримувала тісний зв’язок з КДНЗ «Русалонька». Завдяки цій роботі на сьогоднішній день в перші класи наступного навчального року вже  подано  58 заяв  батьків  майбутніх  першокласників, на підставі яких у вересні 2020 року в школі буде відкрито два перших класи, один з яких буде працювати за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

     Школа працювала  за п'ятиденним режимом, в одну зміну, за семестровою системою. Вихідними днями є субота, неділя та святкові дні.

      Навчально-виховний процес у школі проводився в груповій формі. Для 4-х учнів з особливими потребами, за станом здоров'я, відповідно до висновків ЛКК була  організована  індивідуальна  форма  навчання. Крім того, два  учні початкових класів навчалися за сімейною (домашньою) формою здобуття освіти.

       Перевагою нашої школи є її розташування в густонаселеному районі міста в безпосередній близькості до міського Палацу культури, Дитячої школи мистецтв, Комплексу позашкільної роботи та міської станції туристів.  З усіма цими установами протягом року ми підтримували тісні зв'язки. Наші учні відвідували їх гуртки  та секції, брали участь  у спільних  з  ними  проєктах  і  заходах.

        Земельна ділянка, на якій розташована наша школа, займає площу 2,8 га.  На цій території знаходяться будівля школи, тир з підсобними приміщеннями та спортивні споруди, це:

      - 2 волейбольні та 3 баскетбольні майданчики;

      - мале та велике футбольні поля;

      - містечко для занять легкою атлетикою з гімнастичними снарядами;

      - бігова доріжка.

Територія  школи  по  периметру  огороджена  парканом.

     Кадрове забезпечення

      Колектив школи складається з 40 педагогічних працівників та 26 працівників  обслуговуючого  персоналу. Також з 1 вересня 2019 року до штату  школи  було  прийнято  4 працівника  шкільної їдальні: два кухарі, підсобний робітник та комірник.

     Усі наші вчителі мають повну вищу педагогічну освіту.

     34 вчителі – жінки  та 6 педагогів – чоловіки.

     Крім того, в школі працювало 7 учителів-сумісників, які є працівниками  управління освіти Рубіжанської міської ради.

     Через перебування у відпустці по догляду за дитиною практичним психологом нашої школи, не зважаючи на всі намагання адміністрації знайти спеціаліста відповідного фаху, ця посада протягом навчального року залишалася  вакантною.

      Показник  співвідношення  вчитель / учень  по школі свідчить про те, що на одного педагога припадає 14,1 учнів.

      Школа  має  такий  якісний  склад  педагогів:

   - 21  спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії  (що  становить  44,6 %  від загальної  чисельності  педагогічного  складу);

   - 10 фахівців  І  кваліфікаційної  категорії  (це  21,3 %  вчителів);

   - 5 фахівців  ІІ  кваліфікаційної  категорії  (10,6 %  вчителів);

   - 10 фахівців  (21,3 %).

      У школі  працює  4 педагоги, що  мають  звання «Методист»  і  15 учителів, які  мають  звання «Старший  учитель»;

     - 1 досвідчений  педагог  нагороджений  значком «Відмінник  освіти України»;

     - 3 педагоги нашої школи є керівниками міських методичних об'єднань      учителів  різних  циклів.

      Такий  якісний  склад  учителів  свідчить про те, що рівень кваліфікації, досвіду та працездатності  педагогічного  колективу відповідає  сучасним вимогам.

      При  розстановці  кадрів  і  розподілі  педагогічного  навантаження адміністрація  школи  враховує  кваліфікацію  вчителя, результативність його роботи  в  попередні  роки,  вік,  досвід  і  суспільну  активність.

     Методична робота

      Методична робота в школі здійснювалася відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку  освіти, Концепції  загальної середньої освіти та річного плану роботи  школи.

      У поточному навчальному році педагогічний колектив школи працював над реалізацією науково-методичної  проблеми  «Підвищення результативності та якості освітнього процесу шляхом реалізації творчого потенціалу вчителя в умовах пріоритету розвитку особистості учня. Формування   інноваційного  освітнього  середовища   на   основі   педагогіки

партнерства  в  умовах  реалізації компетентністного підходу та принципу дитиноцентризму».

       Методична робота педагогічного колективу була спрямована на створення оптимальних умов для підвищення професійної кваліфікації вчителів, передбачала колективну, групову та індивідуальну діяльність, яка сприяла підвищенню рівня науково-методичної та фахової компетентності педагогічних працівників школи, впровадження в практику досягнень педагогічної науки, інноваційних освітніх технологій, передового досвіду, а саме:

- створення умов для впровадження в практику нових освітніх технологій та методик, педагогічної ініціативи вчителів для забезпечення рівного доступу кожної дитини до якісної освіти та отримання повної загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів;

- оновлення освітнього процесу шляхом активного впровадження інноваційних технологій  та  поглиблення  науково-теоретичної роботи;

-  підвищення  професійної  компетентності  вчителів;

- інформаційне забезпечення педагогічних працівників з питань педагогіки, психології, фахових дисциплін, оволодіння технологіями пошуку та опрацювання необхідної інформації в Інтернеті та залучення вчителів до використання інформаційних ресурсів, технологій дистанційного навчання;

- сприяння виробленню в учителів умінь і навичок самостійної методичної роботи з метою безперервного підвищення кваліфікації та вдосконалення педагогічної майстерності.

      Для  цього  в школі активно   функціонували  такі   методичні структури, як  педагогічна  рада,  5 методичних об’єднань  (з яких 4 - вчителів-предметників  і  одне - класних керівників), науково-методична рада, школа молодого  вчителя  та  творчі  групи.

     Упродовж року в школі проводилися предметні тижні, майстер-класи, тренінги, вебінари, творчі звіти, працювали методичні майстерні. Учителі школи брали активну участь у роботі шкільних та міських методичних об'єднань, де  представляли  власні методичні напрацювання, ділилися  досвідом  роботи  з  колегами.

    Цінним  у  методичній  роботі  вчителів  є  орієнтація  педагогів   на творчість, на організацію науково-пошукової, дослідницької  роботи,  на пошук   нових,   більш   досконалих    педагогічних   технологій.   

    У  2019–2020  навчальному  році  вчителі  початкових   класів  продовжують  

упроваджувати  Концепцію Нової  української  школи в умовах реформування освіти.  

    У школі відпрацьована система консультування батьків, здійснюється взаємодія  педагогів, батьків, надається  комплексна  допомога  учням.

    З метою  здійснення інтеграції у викладанні навчальних дисциплін  учителі початкових класів провели декади педагогічної майстерності «Творча діяльність педагогів у контексті сучасних змін в освіті». У ході відкритих уроків інтерактивні методи  та форми роботи з дітьми продемонстрували вчителі 1-х класів Попова К.Ю. та Тур С.І., а також  учитель 2-А класу Подзігун Г.М..

     Упродовж 4 років у школі активно впроваджується курс «Культура  добросусідства»,  спрямований на формування в учнів високого рівня толерантності  та  пріоритетності  загальнолюдських  цінностей. У листопаді 2019 року вчителі нашої школи Чередниченко В.О. та Обломій О.В. взяли участь у VII Робочій  нараді (с. Бояни, Чернівецька обл.) з питань впровадження   цього  курсу, а  також  продемонстрували  досвід  своєї  роботи  за  цим  напрямком  на  педагогічній  раді  школи.   

     Щорічно педагоги нашої школи  є активними учасниками Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року». У цьому навчальному році вчитель української мови та літератури Дем’яненко Юлія Петрівна  представляла  нашу школу  в  міському турі  цього  конкурсу в номінації «Зарубіжна література».

        Важливе значення для професійного розвитку вчителя має атестація педагогічних кадрів, метою якої є стимулювання творчого зростання вчителів, підвищення їх педагогічної майстерності та поширення власного педагогічного  досвіду  серед  освітянської  спільноти  міста.

          У цьому навчальному році 4 педагоги нашої школи пройшли атестацію, якій  передували  курси  підвищення  кваліфікації.

      У ході атестації проводилося вивчення досвіду роботи вчителів шляхом відвідування їх уроків, виховних заходів, співбесід, анкетування учнів, вивчення  думок  колег.

      Крім атестації, багато педагогів нашої школи пройшли тренінги та вебінари,  отримавши  сертифікати  з різних напрямків навчання  та  виховання  дітей.

      Щорічно педагоги нашої школи друкують свої методичні розробки та напрацювання  в  періодичних  педагогічних  виданнях. Цього  року  у фахових журналах були  надруковані  матеріали  Ошнека О.А., Тюніної Ю.М. та Тур С.І..

      У грудні 2019 року в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» в  партнерстві  з  Міністерством  освіти   і   науки  України  в Києві стартував  навчальний  інтенсив «Освітній марафон». Для участі в проєкті організаторами заходу «Фундацій соціальних  інновацій «З країни в Україну» було відібрано 180 учителів із 60 шкіл Луганської та Донецької областей. Учасниками проєкту стала команда й нашої школи в складі директора Олександра Ошнека, заступника директора школи з навчально-виховної роботи  Елеонори Гончаренко  та  вчителя  фізики  Ірини Дубовик.  Використовуючи найкращі практики вітчизняних та закордонних освітян-реформаторів,  команда  професіоналів «Освітнього марафону»  навчала наших педагогів розробляти стратегію розвитку свого навчального закладу  під  менторством   найкращих  експертів.

     З метою розвитку культурних компетенцій учнів і набуття досвіду педагогів з мирного вирішення конфліктів у підлітковому середовищі, в лютому 2020 року наша школа подала заявку на участь у проєкті «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді умінь, навичок та здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». Проєкт реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин IFA, що фінансується міністерством закордонних   справ   Німеччини   у   рамках   програми  фінансування  ZIVIK.

За підсумками конкурсного відбору серед більш ніж 80 закладів загальної середньої освіти Луганської, Донецької та Івано-Франківської областей Рубіжанська СШ № 2 була відібрана організаторами проєкту та ввійшла до трійки  шкіл-учасниць  на  створення «Школи Миру».

    Цільовою аудиторією цього проєкту стали адміністрація та педагоги школи, учні 8 – 11 класів, батьки та організації громадянського суспільства.

    У рамках проекту  втілюються такі напрями співпраці:

• проведення заходів із соціального згуртування учнів і вчителів, медіації, ведення діалогу та методів комунікації;

• створення та обладнання в школі Класу миру;

• організація візитів-обмінів в інші регіони України;

• проведення навчального літнього табору.

    Очікування та сподівання шкільної спільноти великі. На жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи в реалізацію проєкту. Співпраця з координаторами Всеукраїнської громадської організації «Поруч» поки що відбувається за допомогою дистанційних форм комунікацій: вебінарів, онлайн-тренінгів і медіацій, під час яких педагоги школи, старшокласники та їхні батьки отримують знання та набувають досвіду з ненасильницького  спілкування й трансформації конфліктів.

За підсумками реалізації проєкту ВГО «Поруч» надаватиме нашій школі  постійну  консультаційну, організаційну, методичну  й  експертну  підтримку, а також:

• матеріали для оздоблення в школі приміщення Класу миру;

• оснащення Класу миру меблями, технікою, наочними та методичними матеріалами;

• витрати  на  проведення в школі заходів із соціального згуртування учнів і педагогів;

• навчальну поїздку групи  учнів  школи  до м. Івано-Франківська.

       Створення Класу миру в нашому закладі освіти надасть можливість усім учасникам освітнього процесу в зручних і комфортних умовах втілювати в життя отримані під час проєкту досвід і знання з мирного вирішення конфліктів і непорозумінь, примирення  та знаходження конструктивних шляхів  взаємодії,  розвитку  миробудування  у  школі.

       Початок  покладено. Сподіваємося  на  стійкий  розвиток  проєкту.

Навчальна  діяльність

     Основним показником роботи школи завжди була та залишається якість знань учнів. Тому основна діяльність педагогічного колективу була націлена на  розкриття  інтелектуального  потенціалу  наших  дітей.

     У цьому навчальному році 73 учні школи взяли участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. У порівнянні з минулим 2018-2019 роком, у 2019-2020 навчальному році кількість призерів  зросла (2018-2019 н.р.- 32 призери; 2019-2020 н.р. – 39 призерів). За результатами  ІІ,  міського етапу олімпіад наша школа посіла ІІІ місце в рейтингу шкіл міста.

     Високі  результати  показали  учні  в олімпіаді з англійської мови, посівши  5  призових  місць, серед яких:

- два  І-х місця: Мусаєв-Задорожній Давид (9-Б клас), Гусакова Олександра

(11-А клас);

- три ІІ міста:  Бахмет Артур ( 8-А клас), Осіпов Сергій ( 9-А клас), Сичова Орина (10 клас)

Переможців і призерів цієї олімпіади підготували вчителі англійської мови: Вінюкова Оксана Володимирівна, Медведєва Лариса Василівна,Середа Олена Миколаївна та Тюніна Юлія Миколаївна. Результати участі учнів в олімпіаді з французької мови в черговий раз підтвердили бажання наших дітей  вивчати другу іноземну мову. Призерами олімпіади стали: Фіняк Малена (8-А клас), Ігнатьєва Маргарита ( 8-Б клас), Гребенюк Анна (8-В клас) Сидорчук Ян (9-А клас), Супенко Михайло (9 клас), Медведєва Анна (9-Б клас), Леміш Марія  (10 клас), Грузд Ангеліна (11-Б клас),  Коган Даніїл  (11-Б клас), Бурлуцька Катерина (11-Б клас). Учнів підготували вчителі французької мови Гончаренко Елеонора Юріївна  та  Масленнікова  Олена  Василівна.

     У міській  олімпіаді  з  української мови учні нашої школи вибороли            4 призових міста, а саме: три других міста: Сівер Дар’я (7-Б клас), учитель Єфімцев Володимир Миколайович; Бєлякова Аліна (9-А клас), Волошина Ангеліна (11-Б клас), учитель Овчаренко Валентина Іванівна;  одне третє місце Середа Семен (8-В клас), учитель Єфімцев Володимир Миколайович.

     В олімпіаді з географії  учень 9-А класу Супенко Михайло   посів  І місце. Його підготував учитель  географії  Ошнек Олександр Анатолійович.

     Незважаючи на те, що школа є спеціалізованою з поглибленим вивченням іноземних  мов,  наші  учні  також  показали  високі результати  в олімпіадах з інших предметів:  математики, історії, фізики, астрономії, хімії, біології, правознавства, обслуговуючої   праці, технічної праці,   а саме: 

     Математика:  ІІ місце – Смалій Максим (9-А клас), ІІІ місце – Самошкін Єгор (6-Б клас), Недозім Марина (9-А клас), учитель Трощій Людмила Григорівна.

     Історія:  І місце – Супенко Михайло (9-А клас), учитель Ємчук Дмитро Валерійович; ІІІ місце – Середа Семен (8-В клас), учитель Замора Любов Миколаївна, Брошко Тимур, (9-А клас), Ярослав Анастасія (11-Б клас), учитель Ємчук  Дмитро  Валерійович.

    Фізика: І місце – Смалій Максим (9-А клас), ІІІ місце – Журіхіна Катерина (10 клас), учитель Дубовик Ірина Григоріївна.

    Астрономія:  ІІІ місце – Оридорога  Данило (10 клас), учитель Дубовик Ірина Григоріївна.

    Хімія: ІІІ місце – Середа Семен (8-В клас), Недозім Марина (9-А клас),   учитель Рудая Анна Анатоліївна; ІІ місце – Бурлуцька Катерина (11-Б клас), учитель Голубенко Інна Віталіївна.

    Біологія: ІІ місце – Лобунець Андрій (8-А клас), учитель Левандовська Ольга Михайлівна.

    Обслуговуюча праця: І місце – Гребенюк Анна (8-В клас), ІІІ місце – Журіхіна Катерина (10 клас), ІІІ місце – Лященко Діана (11-А клас), учитель Мироненко Валерія Борисівна;

    Технічна праця: ІІІ місце – Коган Даніїл (11-Б клас), учитель Мироненко Валерія Борисівна.

      За результатами міського етапу олімпіад 12 учнів нашої школи взяли участь у ІІІ (обласному) етапі,  в якому посіли 1 призове місце:  Грузд Ангеліна, учениця 11-Б класу – ІІ місце з французької мови, учитель Гончаренко Елеонора Юріївна.

      Традиційно  учні  нашої  школи беруть участь у Міжнародних конкурсах   з української мови та літератури,  у  яких  також  досягають високих результатів.

      У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призерами та переможцями міського етапу стали: Сухаревський Кирило (5-Б клас) – ІІІ місце, учитель Дем’яненко Юлія Петрівна; Сівер Дар’я (7-Б клас) – ІІ місце, учитель Єфімцев Володимир Миколайович; Середа Семен (8-В клас) – ІІ місце, учитель Овчаренко Валентина Іванівна.

     У  Міжнародному  конкурсі з української мови імені Петра Яцика учні нашої  школи  посіли 3 призових міста, а саме: Самошкін Єгор (6-Б клас) – ІІІ місце, учитель Єфімцев Володимир Миколайович; Длінная Віолета (8-В клас) – ІІ місце, учитель Єфімцев Володимир Миколайович; Бєлякова Аліна – ІІІ місце, (9-А клас), учитель Овчаренко Валентина  Іванівна;

     У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка переможцем  ІІІ (обласного) етапу став учень  8-В класу Середа Семен, який посів ІІ місце, а в лютому він узяв участь                у ІV етапі цього конкурсу та отримав Диплом ІІІ ступеня.

     Традиційно значна кількість учнів нашої школи щороку бере активну участь у Всеукраїнській українознавчий грі «Соняшник», метою якої є формування в учнів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством. Цей рік не став винятком і багато вихованців нашої школи отримали Сертифікати, Дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів регіонального рівня та Дипломи ІІ, ІІІ ступенів Всеукраїнського рівня.

     Дипломи І ступеня регіонального рівня отримали: Сівер Дар’я (7-Б клас), Ткаченко Ярослав (8-А клас), Багма Єлизавета (8-А клас), учитель Єфімцев Володимир Миколайович.

     Дипломи ІІ ступеня регіонального рівня отримали: Малишев Данило   (8-Б клас), Зубов Захар (8-А клас), Горбатенко Анастасія (8-Б клас), учитель Єфімцев Володимир Миколайович.                                 

     Дипломи ІІІ ступеня регіонального рівня отримали: Шевченко Єгор (8-А клас), Рябченко Дмитро (8-А клас), Чалий Кирило (8-Б клас), Уразовська Анастасія (8-Б клас),учитель Єфімцев Володимир Миколайович;  Сидорчук Ян (9-А клас), Бєлякова Аліна ( 9-А клас), Супенко Михайло (9-А клас), Волошина Ангеліна (11-Б клас), учитель Овчаренко Валентина Іванівна.

    Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримав Савченко Матвій, учитель Єфімцев Володимир Миколайович.

    Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримали: Ніхті Анастасія та Болотіна Олеся (8-Б клас), учитель Єфімцев Володимир Миколайович.

     Із задоволенням учні школи беруть участь у  Міжнародній грі зі світової літератури “Sunflower”. Мета конкурсу – активне долучення учнівського загалу до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури, формування навичок аналізу літературного матеріалу, а також допомога учням в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю навчальних досягнень. За підсумками цієї гри учні нашої школи отримали Сертифікати та дипломи.

     Дипломи І ступеня регіонального рівня отримала учениця 5-Б класу Курило Ангеліна, учитель Дем’яненко Юлія Петрівна.

     Дипломи ІІ ступеня регіонального рівня отримали:

Нілова Дар’я, Щапкова Валерія, (5-А клас), учитель Дем’яненко Юлія Петрівна.

     Дипломи ІІІ ступеня регіонального рівня отримала учениця 5-А класу Філоненко Діана, учитель Дем’яненко Юлія Петрівна. 

     Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня отримали Сергієнко Артем, Денисенко Кирил, Літвінова Наталія (6-Б клас), учитель Дем’яненко Юлія Петрівна; Супенко Михайло (9-А клас), учитель Овчаренко Валентина Іванівна.

     На початку березня учні нашої школи взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з інформатики «Олімпіс 2020 – Весняна сесія».

Головна мета конкурсу з інформатики «Олімпіс» – підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Учнів до участі в конкурсі підготували вчителі інформатики Обломій  Олена Вікторівна та Дубовик  Ірина  Григорівна. Дипломи ІІІ ступеня отримали: Кучеренко Вадим (5-А клас), Ковальов Олег (5-А клас), Недозім Марк (5-А клас), Гусаков Іван (5-А клас), Лозяк Микола (5-Б клас), Моісєєв Вячеслав (9-А клас), Смалій Максим (9-А клас), Смишляєва Ганна ( 6-А клас), Сидорчук Інна ( 6-Б клас), Мирненко  Єлизавета (6-А клас), Длінна Віолета (8-В клас). Диплом ІІ ступеня отримав учень 5-А класу Дівенок Кирил.

     Учень 11-Б класу Коган Даніїл посів перше місце в обласному інформаційному відкритому конкурсі   «Infotech» в номінації «Web-дизайн».

     Не залишилися  осторонь  від  наших  досягнень й учні початкових  класів.

     24 учня закінчили 2019-2020 навчальний рік з високим рівнем навчальних  досягнень  та  нагороджені  Похвальними  листами.  Це  учні 3-А класу: Садова Анна, Подоляка Дар’я, Гайдук Евеліна, Оридорога Дарина, Тукшинкіна Ксенія, Чередниченко Мар’я, Фень Мілана, Правда Владислав, Лавренко Максим, 3-Б класу: Єленський Євген, Борисенко Марк, Максименко Мірра, Остапець Єлизавета, Чудаков Міхаіл, Романенко Вероніка, Федоров Давид, 4-А класу: Кулішов Микита, Фролов Ярослав, Будков Олександр, Анісіч Богдан, Черепня Артем, 4-Б класу: Шарова Дарина, Модлик Назар, Іванов Максим.

       У Всеукраїнському  математичному конкурсі «Кенгуру»  високі результати  показали  учні  3-х класів Гайдук Евеліна та  Єленський Євген.

      Переможцями  ХІ  Всеукраїнської  українознавчої гри «Соняшник – 2020» стали учні 2-Б класу: Поплавська Владислава, Тарасенко Єлизавета, Левченко Анна, учні  3-А класу: Гайдук Евеліна, Садова Анна, учні 3-Б класу: Максименко Мірра, Єленський Євген, Борисенко Марк, учениця 4-А класу Медведєва Злата.

      Отримали  нагороди  переможці та учасники ІV Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower»-2019» учні 2-Б класу: Антонова-Дідковська, Сідєльніков Петро, Семяниста Анастасія, Тарасенко Єлизавета, учні 3-А класу:  Кузьмін Олександр, Тукшинкіна Ксенія, Чередниченко Мар'я, Гайдук Евеліна, Лавренко Максим, Фень Мілана; учні 3-Б класу: Борисенко Марк, Максименко Мірра; учні 4-Б класу: Модлик Назар, Шарова Дарина.

      Інтернет-олімпіади – цікавий інтерактив для учнів та зручний інструмент контролю знань. Учні, перебуваючи в рівних умовах, продемонстрували реальний рівень знань. В інтернет-олімпіадах «На урок», «Всеосвіта» учні школи спробували свої сили та були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Переможцями VI Всеукраїнської  інтернет-олімпіади з предметів початкової школи стали учні 1-Б класу: Водолажська Ася, Гладка Анна, Меденцев Захар, Коваленко Діана, Якименко Олександр, Хачатрян  Назелі, Руда Дарина, Степанцов Євген, Шевченко Ганна; учні 2-А класу: Агафонов Антон, Бєлякова Поліна, Гамар Мирослава, Кравченко Марія, Максименко Ілля, Маслєннікова Анна, Аль-Марафі Раян, Крисько Катерина, Недозім Софія; учні 3-Б класу: Максименко Мірра, Борисенко Марк, Толмачова Катерина, Шадріна Софія, Єленський Євген, Галенко Єлизавета, Запольський Артем,  Романенко Вероніка, Семиряжко Арсен, Шнипко Єва.

      Усі досягнення  наших  учнів є  гордістю школи. Такі  успіхи  говорять  про  високий  інтелектуальний  потенціал  наших учнів і педагогів.

      Вітаємо переможців та призерів, які гідно представили нашу школу на міських,  обласних  олімпіадах  та   конкурсах!

     Для всебічного розвитку наших дітей у школі є два комп’ютерних  класи, чотири  мультимедійних  проектори, інтерактивна дошка, школа  підключена  до мережі Internet, є  Wi Fi, є  музейна  кімната  та  бібліотека.

     Виховна  робота

     У 2019 – 2020 навчальному  році  виховна  діяльність Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 була спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Національну доктрину розвитку освіти», «Концепцією національно-патріотичного виховання», «Конвенцію про права дитини», «Декларацію прав дитини» та національних програм.  Виховною проблемою школи є: Формування та розвиток  високоінтелектуальної, свідомої, творчої особистості на основі формування в неї внутрішньої мотивації до опанування загальнолюдських цінностей, розвитку та вдосконалення комунікативних навичок. Для реалізації цієї проблеми  протягом року в школі проводились заходи за всіма напрямками виховання: превентивне, національно-патріотичне, правове, родинне, художньо-естетичне та екологічне.

         Основними принципами виховної роботи  школи в цьому навчальному році були:

  • єдність навчання та виховання;
  • особистнісно-орієнтований підхід у вихованні;
  • єдність національно-патріотичного та родинного виховання;
  • розвиток творчих здібностей учнів;
  • упровадження творчих ініціатив.

У 2019-2020 навчальному році виховний процес був спрямований на  виконання наступних завдань:

  • формування всебічнорозвиненої, високоосвіченої соціально активної особистості;
  • формування в учнів національної свідомості та правової культури, поваги до прав і свобод людини й громадянина;
  • створення сприятливих умов для співробітництва вчителів, учнів та їх батьків, як необхідної умови запобігання правопорушенням і проявам жорстокості та насильства в сім’ї  й учнівському середовищі;
  • створення умов для розвитку інноваційної особистості та творчої самореалізації кожного учня;
  • формування загальнолюдських цінностей.

Для реалізації цих завдань у школі щорічно розробляється план  виховної роботи школи, плани-сітки виховних заходів класів, які охоплюють усі  напрями  виховного процесу.

З метою реалізації національно-патріотичного  виховання в кожному класі створено куточки державної символіки та народних традицій.

Упродовж 2019-2020 навчального року з даного напрямку в школі були проведені такі заходи: Колективна творча справа «Моя країна – Україна», «Подвиг героїв житиме  у віках» («Пам’яті героїв Крут»), «Героям  Небесної Сотні присвячується», «Моя родина у роки Другої світової війни».

Також протягом року в школі були проведені такі традиційні  виховні заходи як  лінійка «День знань», конкурс агітбригад «Увага! Діти на дорозі», святкові концерти до Дня вчителя та 8-го Березня, конкурси малюнків «Історія козацтва в малюнках», «Цей дивовижний світ», «Зимові візерунки», «Мої права та обов’язки», конкурс строю та пісні до Дня Збройних Сил України (2-4 класи); години спілкування:  «Шляхами Великого Подвигу», «Україна  у світі», «Моє безпечне довкілля», «До Дня Соборності України», «Безпека спілкування в інтернеті», «Як стати миротворцем», тренінг з учнями 8-9 класів проти булінгу.

          Шкільним парламентом дитячої організації «СПЕКТР» були підготовлені та проведені  різноманітні тематичні заходи: тематичні лінійки  «Герої не вмирають», «Шкідливі звички – шлях у безодню», «Зимові свята України», «Стоп, булінг», «Невмируща слава Кобзаря»; розважальне шоу для учнів 9-11 класів «Хто краще», конкурс ерудитів для учнів 7 класів «Найрозумніший», брейн-ринг «Правовий Олімп»   (5-7 класи). 

          Учителі та учні школи брали активну участь у шкільних, загальноміських, обласних та  Всеукраїнських  конкурсах  і  акціях  таких  як:

  • «Замість  ялинки – святковий  букет»;
  • Всеукраїнська  акція «Від  серця  до  серця»;
  • Всеукраїньська акція «16 днів  проти  насильства»;
  • Міська акція «Пам’ятаємо серцем: сімейний архів»
  • Міська акція «Перемога одна. Святкуймо разом!»
  • Змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний мя’ч»;
  • Спартакіада допризовної молоді;
  • Спортивні змагання з баскетболу та волейболу.

   У міському етапі щорічного обласного конкурсу творчих робіт «Мій рідний край – Луганщина» у номінації «Герої не вмирають» школу представляли Аюпов Віктор (8-Б кл.), Кравченко Єва, Сичова Аріна (10 кл.); у номінації «Сіверський Донець – очима дітей» брав участь Брошко Тимур (9-А кл.)

   У 2019-2020 навчальному році активними учасниками всіх регіональних, міських та шкільних виховних заходів були: Шелудченко Наталія, Анічкіна Христина, Сьомочкіна Ксенія, Сидоров Євген,  Ярослав Анастасія, Денисенко Мирослав, Гребенюк Артем, Середа Семен.

     Яскраво та креативно проявили себе на сцені: Гребенюк Даніїл, Костенко Анастасія, Луніна Софія, Сімак Єлизавета, Крисько Мирослава,  Бєлякова Аліна, Супенко  Михайло, Сидорчук  Ян, Степанова Марія, Зубов Захар, Соколова Тетяна, Чабанов Єгор.

       На початку навчального року було створено банк даних дітей, які потребують соціального захисту, опіки, складено соціальні паспорти кожного класу та школи в цілому, вивчався стан охоплення  учнів зайнятістю в гуртках та секціях у позаурочний час.

       Важливим  напрямком виховної роботи закладу є профорієнтаційна робота. Більш ніж 10 років продовжується плідна співпраця з Харківським аерокосмічним університетом ім. М. Жуковського, Луганським медичним університетом, Східноукраїнським університетом  ім. В. Даля, Харківським державним університетом ім. Каразіна, та університетами  внутрішніх справ  м. Харкова, м. Сєверодонецька, юридичною академією ім. Ярослава Мудрого (м. Харків), Харківським політехнічним університетом.

       Значна увага у виховній роботі школи приділялася й співпраці з батьками. Протягом року проводились загальношкільні батьківські збори та лекторії, в ході яких заступники директора, класні керівники та вчителі-предметники надавали батькам практичні поради й рекомендації по створенню позитивних умов для розвитку та виховання дітей. Активну участь у підготовці різноманітних заходів, в організації та супроводі дітей під час екскурсій брали батьки 2-4 класів, а також 5-Б та 6-Б класів.

       У вирішенні завдань згуртування першокласників велику роль відігравав   їх батьківський комітет. Батьки залучалися до організації та проведення шкільних свят та позакласних заходів.

        Давно  відомо,  що  взаємопорозуміння  та  взаємопідтримка  між  педагогічним колективом і батьками є запорукою успішної організації виховного  процесу  в  школі. 

        Особлива увага в закладі освіти приділялася профілактиці правопорушень. З цією метою протягом року проводилося багато заходів: тематичні бесіди та лекції відповідного змісту, демонстрації фільмів про небезпеку  наркоманії, алкоголізму, насилля з подальшим обговоренням цих проблем з учнями та їх батьками на батьківських зборах. Адміністрація школи, класні керівники, учні та батьки активно співпрацювали з сектором ювенальної  превенції  (інспектори ювенальної превенції Сімейко І., Кисельова Г.), службою у справах дітей (начальник ССД  Нічупієнко О.), центром соціальної служби для дітей і молоді (мобільна бригада під керівництвом Шифман А.), Департаментом патрульної  поліції  в Луганській  області  (інспектори  Князєва Є., Березний Т. та Наталуха Н.).

      Протягом року адміністрацією школи здійснювався постійний контроль за відвідуванням учнями навчальних занять. Наслідки контролю узагальнювалися наказами по школі, розглядалися на нарадах при директорові, робочих  нарадах та на батьківських зборах.

      Заступником  директора школи з ВР та класними керівниками, проводилась індивідуальна робота з учнями, схильними до правопорушень. Щомісяця проводився Всеукраїнський рейд «Урок». У закладі освіти протягом року працювала Рада профілактики правопорушень серед учнів школи. Ефективність даної  роботи підтверджує факт відсутності перебування учнів на обліку в секторі ювенальної превенції міста. За 2019-2020 навчальний рік у школі зареєстрованих правопорушень не виявлено.

         На підставі вищезазначеного виховну роботу школи у 2019-2020 навчальному році можна вважати задовільною.

Здоров'я  та спорт.

     Як зміцнити  здоров’я  дітей, як допомогти  їм  уникнути  хвороб?               Усі ці питання хвилюють нас, педагогів, адже всі ми прагнемо, щоб наші учні були здоровими, ставали  міцнішими,  зростали та входили у велике життя здоровими  та  загартованими.

     З цією метою велика увага в школі приділяється заняттям  фізичною культурою та спортом.

     Для  фізкультурно-оздоровчої  та  спортивно-масової  роботи  школа  має непогану  матеріально-технічну  базу:

      - велику спортивну залу, яка відповідає усім стандартам;

      - гімнастичну залу з м’яким килимовим покриттям;

      - спортивне містечко з гімнастичним знаряддям;

      - баскетбольний, волейбольний майданчики та футбольне поле.

     У рамках стратегії формування здоров'язберігаючого середовища для учнів школи проводиться велика робота з організації спортивно-оздоровчої діяльності, яка включає в себе уроки фізичної культури, позаурочну роботу та пропаганду здорового способу життя. Також  на  базі  школи  працюють  секції  баскетболу  та  карате.

     Традиційно в школі проводиться велика робота з організації змагальної  діяльності учнів.

     При підготовці до спортивних змагань проводиться обов'язкове узгодження  списків  команд з  лікарем про стан здоров'я кожного учня.

     Оцінка рівня фізичного розвитку учнів і оцінка їх фізичної підготовленості  проводилася на початку навчального року за допомогою здачі нормативів, а саме:

      - біг на 30 та 60 метрів;

      - біг на 1000 метрів без урахування часу;

      - стрибок у довжину з місця;

      - підтягування на високій перекладині у висі (хлопці) та на низькій перекладині (дівчата);

      - піднімання тулуба з положення сидячи, тобто вправи на прес.

     На жаль, порівняти результати фізичних досягнень наших дітей на початку та в кінці навчального року не було можливим через дострокове припинення відвідування учнями школи.

     У підсумку, системна та комплексна робота дала очікувані результати.

     Так, у міському етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» серед учнів 6-х та 7-х класів, команда нашої школи вже другий рік поспіль виборює І місце та готувалась відстоювати честь нашого міста в обласному етапі. Команду представляли: Несмєянов Данило, Соколенко Микита, Гончаров Олександр, Зубов Захар, Ткаченко Ярослав, Коломайко Микита, Денисенко Кирило, Лозяк Микола, Костенко Анастасія, Воробйова Марина, Луніна Софія, Лазарєв Денис, Загацька Карина, Липка Тетяна, Бурлуцька Діана.

     У  міських етапах Всеукраїнських спортивних заходів «Козацький гарт» та «Старти надій» учні нашої школи показали непогані результати, а саме ІІ та ІV місця. Команда нашої школи в змаганнях «Козацький гарт»: Висоцький Микита, Денисенко Мирослав, Денисенко Кирило, Лозяк Микола, Тютюнник Дмитро, Демченко Ілля, Коломійцева Ксенія, Луніна Софія, Липка Тетяна, Щапкова Валерія, Могильна Анастасія, Корсун Софія. Команда «Старти Надій»: Коломайко Микита, Купрюшин Артем, Куценко Костянтин, Лазарєв Денис, Несмєянов Данило, Вертиков Данило, Кулік Данило, Тютюнник Дмитро, Денисенко Кирило, Сидоренко Дарина, Липка Тетяна, Вінник Карина, Коломицева Олександра.

     Уже шостий рік команда нашої школи впевнено є лідером у міському турнірі  з  баскетболу. Тим більше, до традиційного золота хлопців у цьому році додалось срібло дівчат.  Жіночу команду представляли: Усачова Анастасія, Дрокіна Даяна, Матасова  Ганна, Злобіна Діана, Завгородня Ірина, Липка Тетяна, Загацька Карина, Воробйова Марина, Бурлуцька Діана, Гранкіна Карина, Сидоренко Дарина та Ярослав Анастасія.

      Чоловічий склад команди: Зеленський Кирило, Коломайко Микита, Обоянський  Богдан, Білянський Богдан, Сурмай  Максим, Улибін Данило, Несмєянов Данило, Черніков Арсеній, Загацький Данило та Лазарєв Денис.

      У цьому році ми стали переможцями в  змаганнях шкіл міста з волейболу «Кубок Єфросиніна М.С.». Склад волейбольної команди: Васюра Валентина, Лаптєва Тетяна, Артемов Олексій, Сурмай Максим, Зеленський Кирило, Обоянський  Богдан, Слєпокуров  Ілля, Сидоров Євген, Чередніченко Руслан  та  капітан  команди Демченко Ілля.

      Приємно здивувала команда хлопців нашої школи, яка здобула ІІ місце в міських змаганнях з футболу на призу кубку «Шкіряний м’яч». Склад команди: Лозяк Микола, Денисенко Кирило, Недозім Марк, Матвієнко Альберт, Данцов Тимур, Шевченко Богдан, Гузенко Вадим, Іванов Максим, Сидельников Семен, Лавриненко Ярослав, Кучеренко Вадим.

      Команди переможців підготували наші педагоги Дембовський Юрій  Миколайович,  Ємчук  Дмитро  Валерійович та Комарчева Юлія Олексіївна.

      За підсумками  всіх спортивних досягнень 2019 року наша школа посіла  І місце серед усіх шкіл міста, за що нагороджена Дипломом виконавчого  комітету  Рубіжанської  міської ради Луганської області.

      Участь у спортивно-масових заходах різного рівня сприяє підвищенню інтересу учнів і, як наслідок, мотивації до занять фізичною культурою.

       Проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних свят, конкурсів та змагань  складають  важливий  напрямок  виховної  системи  нашої  школи.

       Вже  традиційними  для  школи  стали  спортивні свята:

  • День здоров'я
  • Козацькі забави
  • Олімпійський тиждень
  • Спортивне свято «А нумо, хлопці!»
  • Тиждень фізичної культури та спорту
  • Тато, Мама, Я – спортивна сім’я
  • Олімпійський урок

     А де ж, як не на «Олімпійському уроці», учням можна позмагатись в олімпійських  видах спорту таких, як легка атлетика, футбол, волейбол, шахи, відчути  себе справжніми спортсменами та переможцями.

     Усі ці заходи сприяють формуванню в  учнів  здоров’язберігаючих компетенцій, лідерських якостей, відповідального ставлення до свого здоров’я,  розвитку згуртованості, прагнення постійного самовдосконалення. 

     Важливим  напрямком роботи є профілактика травматизму під час занять фізичною культурою та спортом. На уроках з фізичної культури та в позаурочний час ведеться велика робота  із забезпечення техніки безпеки на заняттях. Інструктаж з правил техніки безпеки проводиться на початку кожного навчального семестру, за розділами  програмового матеріалу, а також перед початком кожного спортивного заходу.

     З метою підвищення рухової активності учнів у класах початкової школи проводяться ранкова зарядка та фізкультхвилинка, які включають у себе як традиційні вправи, так і вправи для розвитку дрібної моторики та гімнастику для очей.

     Важливою умовою  збереження здоров’я  дітей  є організація  в школі гарячого харчування. Учні 1-4 класів за кошти міського бюджету забезпечуються  гарячим  харчуванням.  Для  учнів 5-11 класів надається можливість  платного  харчування.  Крім того, для  бажаючих  у  школі  працює буфет.

     Техніка  безпеки  та  охорона  праці

     У 2019-2020 навчальному році адміністрацією школи та педагогічним колективом здійснювалась відповідна робота по створенню здорових і безпечних умов під час освітнього процесу, профілактики всіх видів дитячого травматизму. Постійно  розглядалися  питання щодо дотримання норм і правил  охорони  праці, виробничо-санітарної  та  пожежної  безпеки.

     Усіма співробітниками  школи було  пройдено плановий медичний огляд.   З  усіма  учнями  проводилися  інструктажі  та профілактичні  бесіди  з  безпеки  життя  та  здоров'я.

     Усі навчальні  кабінети  оснащені  вогнегасниками  та  медичними  аптечками.

     З метою попередження травматизму була налагоджена система ранкового прийому дітей до школи, чергування учнів і вчителів на перервах, супровід дітей початкових  класів  у  їдальню  та  на  прогулянки.

      Силами технічного персоналу підтримуються необхідні санітарно-гігієнічні умови в школі. Щодня проводилося вологе прибирання навчальних кабінетів, коридорів і вестибюлів. Відповідно до вимог санстанції обробляються  туалети.

       У школі є обладнане сховище, яке за необхідності здатне прийняти основну масу учнів. Проводився День цивільного захисту, в ході якого  учні  на  практиці  відпрацювали  навички  екстреної  евакуації.

     Фінансово-господарська  діяльність.

     У вересні 2019 року на загальношкільних батьківських зборах з ініціативи Ради школи  шляхом голосування батьками була визначена сума добровільних благодійних батьківських внесків – 20 грн. на місяць з сім'ї на підтримку та благоустрій школи.

     Завдяки цим коштам, незважаючи на постійне здорожчання всіх матеріалів,  нам удавалося протягом року підтримувати і навіть перетворювати  нашу школу, а саме:

1. Під час осінніх  канікул було  пофарбовано  стіни  (панелі) обох
сходових  підйомів  школи (фарба, ґрунтовка, валики, пензлики).

2.  Пофарбовано підлогу в кабінеті фізики (фарба, валики, пензлики).

3. Заварено багато свищів на трубах опалення в тих місцях, де неможливо поставити хомути (зварювальні роботи).

4. Відреставровано близько 150 стільців (електроди, зварювання, болти з гайками, шайби, саморізи, скоби для степлера).

5. Зроблено   та   встановлено  20  лавок   по   коридорах   школи (0,8 м3 дошки, 100 м.п. металевого профілю, електроди, відрізні диски для болгарки, болти, гайки, анкери, лаги, цвяхи, шпаклівка по дереву, фарба, валики, пензлики).

6. Куплено та замінено 30 ламп денного світла по коридорах та вестибюлях школи.

7. Заправлена фреоном холодильна камера на харчоблоці (послуги заправки фреоном).

8. В їдальні зроблені поличка для контрольної порції та полиця для хліба.

9. У нових туалетах у кожній кабінці встановлені полички (ламіноване ДСП, саморізи).

10. У нових туалетах у кожну чашу Генуя зроблені та встановлені уловлювачі для сміття (металевий дріт, електроди).
11. На вимогу пожежної інспекції куплені та замінені розетки, електродріт, гофрокабель, установлені шпінгалети та засови на дверях евакуаційних виходів. 
12. На вимогу пожежної інспекції замінені двері в кабінеті педагога-організатора (дверна коробка, дверне полотно, наличник, монтажна піна).
13. На вимогу пожежної інспекції демонтовані пластикові панелі на шляхах евакуації в актовій залі та малій гімнастичній залі. 
14. Повністю замінена каналізаційна система шкільного харчоблоку (каналізаційні труби, трійники, коліна, відводи, муфти, перехідники, кріплення, силікон, цемент, монтажна піна).
15. На І, ІІ, ІІІ  поверхах  та  в  нових туалетних кімнатах встановлені дзеркала.
16. Зроблено дві переносні драбини  (металопрофіль, електроди, відрізні диски для болгарки, болти, гайки, фарба).  
17. В актову залу куплений та встановлений новий моторизований екран для проєктора (металопрофіль, електродріт, розетка).

18. В актову залу стаціонарно встановлений новий проектор (металопрофіль, анкерні болти, електродріт, розетка, автома,восьмиметровий USB кабель).

19. Закуплена частина будівельних матеріалів для літнього ремонту школи.

20. Куплено та замінено 2 перегорівших лампи в конференц-залі.

21. Відновлені 4 секції шкільного паркану, які були зруйновані під час урагану в 2018 році (труба, електроди, фарба, уайтспирит, пензлики).

22. У туалетні кімнати куплені туалетні йоржики.

23. Після демонтажу пластикових панелей проведений  ремонт стіни та колон в актовій залі (штукатурні суміші, ґрунтовка, фарба, валики, пензлики)

24. Викошена трава на шкільному подвір’ї (бензин, масло, волосінь для мотокоси).

25. Вичищені 9 каналізаційних колодязів і 300 метрів каналізаційної труби.

26. У школу куплені мітла та декілька віників.

27. Куплені костюми та сукні в шкільну костюмерну.

28. Розпочато літній ремонт школи.

       Для виконання всіх цих робіт протягом року купувалися різні будівельні   та  витратні  матеріали. Докладний письмовий звіт про придбання  яких я долучаю до цього звіту. На кожну покупку є товарні чеки, які перевірено головою  Ради  школи Гребенюк Вікторією Геннадіївною та скарбником Ради школи   Обломій  Оленою  Вікторівною.  Якщо  в  когось  виникнуть будь-які питання,  я  завжди готовий  на  них  відповісти.

       На моє глибоке переконання, прозорість та відкритість фінансових відносин  є  основою  для  взаємної  довіри  та  плідної  співпраці з батьками.

       Від себе особисто та від усього нашого колективу я хочу висловити всім батькам величезну подяку за вашу фінансову допомогу. Незважаючи на важке матеріальне становище багатьох з вас, ви поділяєте з нами проблеми школи. Завдяки Вам ми виживаємо та залишаємося на плаву.

       Крім батьківської  допомоги, за кошти міського бюджету в цьому навчальному році для забезпечення повноцінної роботи шкільного харчоблоку були  закуплені  морозильна  шафа, каструлі та інше дрібне кухонне начиння.

       Також  за кошти  державної субвенції та співфінансування міського бюджету було  проведено  капітальний  ремонт туалетних кімнат І, ІІ та ІІІ поверхів  на  одному  з  каналізаційних стояків будівлі школи. Ремонтні роботи  виконувались  восени  2019 року будівельною організацією «ОргМін».

Завдяки участі нашої школи в проекті «Школа Миру», який реалізується ГО «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини та за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин IFA, що фінансується міністерством закордонних справ Німеччини, організаторами проекту планується  виділити  кошти на технічне облаштування в нашому закладі освіти Класу миру.

Не залишились осторонь і педагоги нашої школи. За кошти, зібрані вчителями, у школу було придбано фліпчарт для проведення різних навчальних активностей, та витратні матеріали для нього (4 пачки паперу для фліпчартів, магніти, маркери, стиральна губка). Також педагогами було зібрано кошти у розмілі 5 тис. 900 грн. на закупівлю будівельних матеріалів для ремонту Класу миру.

       Завершуючи свій звіт, хочу запевнити вас, що завжди намагатимусь реагувати на всі ваші звернення, зміцнювати ту атмосферу довіри, партнерства, яка вже склалася в колективі вчителів, батьків та учнів.                       І надалі як директор школи докладатиму багато сил, щоб спільними зусиллями досягати нових успіхів у навчанні та вихованні учнів, в  утвердженні позитивного іміджу нашої школи,  у виконанні  нею  своєї  головної місії – виховання  та  розвитку  наших  дітей, підготовки  їх  до  самостійного дорослого  життя.

       Адміністрація та педагогічний колектив Рубіжанської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 докладатиме всіх зусиль, щоб наш заклад освіти був для дітей – школою радості, для батьків – спокою та надії, а для вчителів – місцем  творчості  та  самореалізації.

Звіт про використання добровільних благодійних батьківських  внесків, зібраних  на ремонт та благоустрій  школи  в 2019-2020 н.р.

З   01 вересня  2019 р.  по 29 травня 2020 р.  в шкільну касу  батьками    було  зібрано 42 943 грн.

Клас

Сума

Клас

Сума

Клас

Сума

1-А

1 788

5-А

0

8-В

3 180

1-Б

3 575

5-Б

1 570

9-А

1 850

2-А

2 190

6-А

1 720

9-Б

2 020

2-Б

1 270

6-Б

   750

10

2 690

3-А

1 960

7-А

1 330

11-А

2 020

3-Б

2 435

7-Б

1 980

11-Б

2 420

4-А

2 355

8-А

1 600

4-Б

1 080

8-Б

2 980

Усього

42 943грн

Протягом  навчального  року  було  витрачено   31 027 грн.

Найменування товару

Кіл.

Ціна

Варт.

Найменування товару

Кіл.

Ціна

Варт.

Найменування товару

Кіл.

Ціна

Варт.

Аккумулятор Vipex 2700 в микрофоны

4

90

360

Грунтовка
МОМЕНТ 10 л

5

165

825

Бита для шуруповёрта

1

22

22

Батарейка АА

2

8

16

Клей ПВА 1 кг

2

30

60

Болт

20

2,3

46

Вилка 16А

1

18

18

Мел 20 кг

1

55

55

Болт 6*80

35

1,6

56

Декор

1

18

18

Клей ПВА 1кг

1

34

34

Болт мебельн. 6*100

10

2

20

Электролампа

10

24

240

Цемент

10

80

800

Болт 6*60

15

1,2

18

Изолента

1

16

16

Шпаклевка

5

20

100

Болты

40

1,85

74

Изолента

1

13

13

Шпаклевка 1кг

1

38

38

Гайка

55

0,25

13,75

Изолента

1

21

21

Шпаклевка финишная

8

114

912

Гвозди

3

21,67

65,01

Изолента

2

23

46

Ёрш туалетный

1

45

45

Гвозди 120

0,7

40

28

Кабель 4*1.5

7

17

119

Кисть

1

6,5

6,5

Гвозди 20

1

13

13

Кабель канал

3

14

42

Кисть

1

8

8

Дюбели

50

0,25

12,5

Кабель канал

4

5

20

Круг отрезной 180

2

20

40

Дюбель

10

6

60

Коробка для провода

3

10,9

32,7

Круг отрезной для болгарки

5

18

90

Дюбель

70

0,7

49

Коробка для разводки провода

5

27

135

Наждачная бумага

10

3

30

Дюбель

10

1

10

Коробка монтажная для открытой проводки

6

20

120

Наждачная бумага

1

25

25

Дюбель 6*40

50

0,2

10

Коробка для автомата

1

20

20

Наждачная бумага

1

20

20

Дюбель  м10

8

0,35

2,8

Коробка установча

1

2

2

Профтруба 20*20*1,8

100м

24

2400

Дюбель 12*80

46

0,7

32,2

Лампа 36w

1

150

150

Сетка 5*5

50

6

300

Дюбель 6*40

100

0,23

23

Огнестойкий провод для электроплиты

3

25

75

Угол перфорирован.

50

8

400

Дюбель 6*40

200

0,25

50

Провод медный

6

15,5

93

Шар-защёлка  в двери 102 каб.

1

10

10

Крюк 8*100

4

3

12

Розетка

2

24

48

Шпингалет

2

20

40

Пресшайбы

20

0,2

4

Розетка

1

38

38

Электроды 1кг

6

50

300

Пресшайбы

50

8

Розетка

3

35

105

Доска 40 мм сосна

0,8м3

2500

2000

Прокладки

1

15

15

Рукав для электропроводки

5

4,6

23

Кромка торцевая

1

20

20

Саморез 16

50

0,08

4

Термометр оконный

1

15

15

Лага 10*100

10

5

50

Саморез 19

100

 0,1

10

Шнур асбестовый

1

30

30

Лага 6*100

8

1,6

12,8

Саморез 32

50

7

Экран для проектора

1

2780

2780

Лага 8*100

82

2,7

221,4

Саморез 35

50

0,13

6,5

Краска 0,9 кг

1

40

40

Лага 8*100

30

2,8

84

Саморез100

50

32

Краска белая ЕЛЬФИНА 2,8 кг

96

115

11040

Заглушка д 20

2

2

4

Саморез16

50

4

Краска -спрей для закрашива- ния надписей на здании школы

1

47

47

Муфта д 50

1

10

10

Саморез32

50

0,2

10

Краска Эльфина светлосерая

1

105

105

Резина лист

1

25

25

Саморез41

50

0,26

13

Краска  яхтенная ПФ266

4

124

496

Резьба 1/2

1

5

5

Саморез41

250

 0,18

45

Силикон

1

50

50

Сгон 1/2

1

25

25

Саморезы 60

100

0,26

26

Шпаклевка по дереву Тriora

2

20

40

Тройник д50

1

12

12

Скоба

20

0,5

10

Уайтспирит 0,8

4

23

46

Тройник 1/2

1

30

30

Шайбы

10

0,35

3,5

Шпаклевка по дереву

1

38

38

Фум  подмотка

1

25

25

Шайбы

10

0,2

2

Масло  Forest

1

110

110

Леска д3

1

60

60

Сетка вольфрамовая

10

4,5

45

Заправка принтера

1

50

50

Изолента

2

17,5

35

Кисть

1

20

20

Грунтовка МОМЕНТ 10л

10

172

1720

Валик 250

1

45

45

Колор62

1

30

30

Услуги укрпошти. Пересылка документов

1

45

45

Конверт

1

4

4

Грунтовка ДАНИК10л

10

60

600

Бензин для мотокосы

10

19

190

Пена монтажная PENOTEK

2

93

186

Муфта д110

2

25

50

Шпаклевка по дереву для лавочек

1

20

20

Круг д180

2

18

36

Краска водоэмульсионная фасадная 14 кг

1

310

310

Шпатель 80мм

10

7,23

72,3

Шпатель 300мм

5

18,78

93,90

Макловицы 50-150 мм

10

18,85

188,50

Шпатель 250 мм

5

16,19

80,95

Правило трапецевидное 150см

1

167,93

167,93

Ротбант

1

150

150

ВД Эльфина 14 кг

1

230

230

Станом  на 29 травня 2020 р. в шкільній  касі  залишилось  11 916 грн.

Ці  кошти  витрачатимуться  влітку  для  проведення  ремонтних робіт      з благоустрою та підготовки  школи  до  нового  навчального  року.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.